1. Ana Sayfa
  2. Haberler

Zoom Hesap Silme & Kapatma Nasıl Yapılır? Kişisel Veri ve Kredi Kartı Kaldırma

Zoom Hesap Silme & Kapatma Nasıl Yapılır? Kişisel Veri ve Kredi Kartı Kaldırma
0

Son dönemlerin en popüler online konferans uygulaması Zoom hakkında son dönemde çıkan güvenlik ve kredi kartı problemleri insanları ürkütüyor. Bugün son olarak Sözcü’de yer alan ve bir öğretmenin kredi kartından 58,5 dolarlık izinsiz para çekme iddiaları insanları düşünceli bir hale soktu. Zoom hesap silme ve hesap kapatma bugünün en popüler konusu oldu. Resimli anlatım ile de aktarıyoruz. Araba Teknik ailesi olarak sağlıklı günler dileriz.

Ayrıca bkz: Dans Ederek Tabut Taşıyan Zenciler Sosyal Medyayı Sallıyor (Coffin Dance Akımı)

Haber İçeriği

Zoom Hesap Silme Nasıl Yapılır?

1. Adım:  Zoom web portalına giriş yapın. -> Tıkla Gir
3. Adım: Hesap Yönetimi> Hesap Profili’ni tıklayın. -> Tıkla Gir // Burada sağ üstteki profil logonuza tıklayın.
4. Adım: “Terminal My Account” linkine tıklayın.
5. Adım: Zoom hesabınızı silmek istediğinizi onaylamak için Yes diyin yani “Evet” i tıklayın.

Hemen aşağıda resimli olarak da sizlere Zoom Hesap Silme ve Kapatma ekranını paylaşıyoruz.

İşlem tamamen bu kadar! Zoom hesap silmek telefondan da oldukça kolay. Aynı adımları izleyebilirsiniz. Chrome üzerinden girmeniz yeterli. Telefondaki zoom hesabı nasıl silinir sorunuza da böylelikle cevap vermiş olalım. Aynı adımları takip edebilirsiniz.

Bununla birlikte YouTube Türkçe videosunu da izleyebilirsiniz.

Zoom Nedir?

Zoom, Amerika Birleşik Devletleri merkezli bir şirketin kurduğu özel bir girişimdir. Online olarak çevrimiçi toplantılar yapmanızı sağlar. Rakiplerine göre avantajı görüntü gecikmesinin ve bağlantının düşük olduğu zamanlarda iyi performans göstermesidir. Ekran paylaşımı yapabilir. interaktif görüşmeler yapabilirsiniz.

Zoom Fiyatları Ne Kadar?

Tamamen ücretsiz bir versiyonu bulunan programda 45 dakikaya kadar 100 kişi ile ücretsiz toplantı yapabiliyorsunuz. Bununla birlikte öğretmenler ve öğrenciler, şirketler için ayrı planlar bulunuyor. Aylık ödeme sistemi bulunan Zoom’da ücretli planda 14 dolardan başlıyor.

Yazar Hakkında

Araba Teknik araç ve otomobil inceleme ile yola çıkan bir güncel blog olmayı hedeflemiş ve daha sonradan gündeme dair pek çok içeriği, haberi bünyesinde barındıran, Google News kayıtlı bir web sitesine dönüşmüştür. Bu yolculuğumuzda bize katıldığınız için teşekkürler. Sloganımız; "İçerisi şampiyonlar ligi..."

Yorum Yap