Haberler

Zoom Yönetici Olma Hilesi %100 Çalışıyor (2021 GÜNCEL)

Online ders ve EBA derken Zoom için farklı hileler arayabiliyoruz. Bugün sizler için Zoom yönetici olma hilesi nasıl yapılır sorusu üzerine araştırmalarımızı paylaşacağız.

Zoom yönetici olma sadece online görüşmeyi düzenleyen ve başlatan kişiye aittir. Bu kapsamda yönetici online görüşme içerisinde ayarlardan herhangi bir kişiyi host yapmazsa başka kimse normalde yönetici olamaz.

Zoom host olma hack tam da bu sorunu aşmanızı sağlar. Zoom meeting hile grupları içerisinde sıklıkla kullanılmaktadır ve öğrenciler online derste Zoom öğretmen olma hilesi uygulayarak çeşitli muziplikler yapabiliyor. Zoom hacklemek oldukça zor bir iş olsa da hileler ile bunu yapabiliyoruz.

Zoom yönetici olma hilesi nasıl yapılır?

1 – Öncelikle EBA’ya öğrenci olarak giriş yapıyoruz.

2 – Canlı ders ekranına gidiyoruz.

ADRES ÇUBUĞUNDA …./eba.html yazıyor.

Bu adresi …/eba-teacher.html yazarak değişitiyoruz ve ekranımız birden “HEMEN KATIL” yerine “DERSİ BAŞLAT” olarak öğretmen yetkisi ile değişiyor.

Buradan sonrası tamamen size kalmış…

NOT: Bu sistem açığını EBA yazılımcıları her an kapatabilir. O yüzden acele etmekte fayda var :)İlgili Makaleler

5 Yorum

  1. ebadan adres çubuğunu değiştirince sadece derse 2 dk. erken giriyordum.şimdi ise biz eba-teacher.html yazınca kendiliğinden eba.html olarak değişiyor.Yani anlaayacığınız önceden oluyordu.Şimdi olmuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu