1. Ana Sayfa
 2. Haberler

Zoom Yönetici Olma Hilesi %100 Çalışıyor (2023 GÜNCEL)

Zoom Yönetici Olma Hilesi %100 Çalışıyor (2023 GÜNCEL)
7

Online ders ve EBA derken Zoom için farklı hileler arayabiliyoruz. Bugün sizler için Zoom yönetici olma hilesi nasıl yapılır sorusu üzerine araştırmalarımızı paylaşacağız.

Zoom yönetici olma sadece online görüşmeyi düzenleyen ve başlatan kişiye aittir. Bu kapsamda yönetici online görüşme içerisinde ayarlardan herhangi bir kişiyi host yapmazsa başka kimse normalde yönetici olamaz.

Zoom host olma hack tam da bu sorunu aşmanızı sağlar. Zoom meeting hile grupları içerisinde sıklıkla kullanılmaktadır ve öğrenciler online derste Zoom öğretmen olma hilesi uygulayarak çeşitli muziplikler yapabiliyor. Zoom hacklemek oldukça zor bir iş olsa da hileler ile bunu yapabiliyoruz.

Zoom yönetici olma hilesi nasıl yapılır?

1 – Öncelikle EBA’ya öğrenci olarak giriş yapıyoruz.

2 – Canlı ders ekranına gidiyoruz.

ADRES ÇUBUĞUNDA …./eba.html yazıyor.

Bu adresi …/eba-teacher.html yazarak değişitiyoruz ve ekranımız birden “HEMEN KATIL” yerine “DERSİ BAŞLAT” olarak öğretmen yetkisi ile değişiyor.

Buradan sonrası tamamen size kalmış…

NOT: Bu sistem açığını EBA yazılımcıları her an kapatabilir. O yüzden acele etmekte fayda var :)Yazar Hakkında

Araba Teknik araç ve otomobil inceleme ile yola çıkan bir güncel blog olmayı hedeflemiş ve daha sonradan gündeme dair pek çok içeriği, haberi bünyesinde barındıran, Google News kayıtlı bir web sitesine dönüşmüştür. Bu yolculuğumuzda bize katıldığınız için teşekkürler. Sloganımız; "İçerisi şampiyonlar ligi..."

Yorum Yap

Yorumlar (7)

Popüler Yorumlar
 1. ebadan adres çubuğunu değiştirince sadece derse 2 dk. erken giriyordum.şimdi ise biz eba-teacher.html yazınca kendiliğinden eba.html olarak değişiyor.Yani anlaayacığınız önceden oluyordu.Şimdi olmuyor.

 2. 3 sene önce

  Yaa ama olmuyor ki kaldırmışlar.

Yapılan Yorumlar
 1. Güzel gerçekten oluyor ama sıkıntı olabilir

 2. 3 sene önce

  zoomda olmuyor sadece dersi başlatıyor görünüyor

 3. 3 sene önce

  Yaa ama olmuyor ki kaldırmışlar.

 4. ebadan adres çubuğunu değiştirince sadece derse 2 dk. erken giriyordum.şimdi ise biz eba-teacher.html yazınca kendiliğinden eba.html olarak değişiyor.Yani anlaayacığınız önceden oluyordu.Şimdi olmuyor.

  • 3 sene önce

   kardeşim öyle olmaz dersin başlayınca görev çubuğuna canlı ders yaz ve ilk çıkana tıkla ama dersin başlamış olması lazım

 5. oluyor ama düzelttiler

 6. 3 sene önce

  lan şerefsizler sadece 2 dk. önce girebiliyoruz ama öğretmen olmuyoruz deli ettiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir