1. Ana Sayfa
  2. Ulaşım Fiyatları

İDO Eskihisar – Topçular Feribot Seferleri, Fiyatları, Saatleri 2023 GÜNCEL

İDO Eskihisar – Topçular Feribot Seferleri, Fiyatları, Saatleri 2023 GÜNCEL
0

31 Ekim 2023’da eklenen yazımız ile birlikte İDO Eskihisar Topçular Feribot ücretleri 2023 ve 2023 güncel fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İDO ile Eskihisar Topçular yönünde feribot ile yolculuk eden, etmek isteyen vatandaşlarımız bu konuda güncel fiyatları ve feribot ücretlerini öğrenmek için internette sıklıkla arama yapıyor. Bizler de güncel fiyatları bir araya getirerek sizler için derledik. Feribot ücreti, feribot fiyatları ve saatleri ile birlikte detayları öğrenebilirsiniz. İDO Eskihisar Topçular yönünde feribotlarda arabalı vapur seçeneği bulunmaktadır. İstanbul – Eskihisar Topçular Feribot arası kaç km diye sorarsanız cevabı 63 kilometredir(63 km) , Yolculuk süresi yaklaşık 1 saattir. İDO Topçular-Eskihisar feribotunda arabalı vapur ücreti 1.sınıf araçlar yani otomobiller için tek yön 55 TL gidiş-dönüş ise 100 TL olarak fiyatlandırılmıştır.

Eskihisar Topçular feribot seferleri var mı?

Evet İDO tarafından aktif olarak feribot seferleri yapılmaktadır.

Eskihisar Topçular feribot firmaları nelerdir?

NEGMAR ve İDO tarafından seferler düzenlenir. Arabalı vapur mevcuttur. Seferler için İDO websitesi ido.com.tr üzerinden bilgi ve online bilet alabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=8Rq4ru0JDEs https://www.youtube.com/watch?v=XwgA5e6WPBs  

İDO Eskihisar Topçular Yaya Yolcu Ücretleri

İstanbul Kart : 3.00 TL

İndirimli İstanbul Kart : 2,50 TL

Araç içindeki yolculardan ücret alınmamaktadır.  

Sirkeci Harem İDO Eskihisar Topçular Yaya Yolcu Ücretleri

Araç içi yolcu : 5.00 TL ( sürücü hariç )

Fiyatlar TL cinsinden yazılmıştır. İndirimli geçişler için İstanbul Kart indirimli fiyat tarifeleri geçerlidir.

Yazar Hakkında

Araba Teknik araç ve otomobil inceleme ile yola çıkan bir güncel blog olmayı hedeflemiş ve daha sonradan gündeme dair pek çok içeriği, haberi bünyesinde barındıran, Google News kayıtlı bir web sitesine dönüşmüştür. Bu yolculuğumuzda bize katıldığınız için teşekkürler. Sloganımız; "İçerisi şampiyonlar ligi..."

Yorum Yap