1. Anasayfa
  2. Haberler

Berkcan Güven ile Enes Batur’un YouTube Kavgası Sosyal Medyanın Zirvesine Oturdu!

Berkcan Güven ile Enes Batur’un YouTube Kavgası Sosyal Medyanın Zirvesine Oturdu!
0

Berkcan Güven yakın dönemde “İlerle” isimli şarkısını yayınlamıştır. Ünlü YouTuber Enes Batur Twitter üzerinden paylaştığı gönderide “ne gerek var çok düşünmeye 69 kere tek kelime söyleyip şarkı yapayım” yazınca olaylar gelişti.

Ardından Berkcan Güven ise beyin görseli olan bir tweet ile önce mention attı sonra sildi.

Silinen tweet’i şöyleydi.

Tabii olayların ardı arkası kesilmedi. İkili karşılıklı tweet’lere devam etti. Enes Batur verilen yanıtlara hızlı bir şekilde cevap verirken Berkcan Güven de boş durmadı ve konuşmaya devam ettiler. Berkcan Güven sosyal hayatında Enes Batur ile görüşmediğini de özellikle belirtti ve Enes Batur’a başarılarının devamını diledi.

Olaylar olaylar diyoruz ve aradan çekiliyoruz. Yaşanan bu kavga nedeniyle tweet’ler silinirken sosyal medyada her iki tarafın da hayranları birbiri ile laf dalaşına devam etti.

Berkcan Güven’in yeni çıkardığı “İlerle” şarkısını da hemen sizlerle paylaşalım.

 

Araba Teknik araç ve otomobil inceleme ile yola çıkan bir güncel blog olmayı hedeflemiş ve daha sonradan gündeme dair pek çok içeriği, haberi bünyesinde barındıran, Google News kayıtlı bir web sitesine dönüşmüştür. Bu yolculuğumuzda bize katıldığınız için teşekkürler. Sloganımız; "İçerisi şampiyonlar ligi..."

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir