1. Ana Sayfa
  2. Haberler

Kadınların İlgisini Çekmek İçin Kullanabileceğiniz 7 ETKİLİ Taktik

Kadınların İlgisini Çekmek İçin Kullanabileceğiniz 7 ETKİLİ Taktik
0

Bugün size neden ilgi çekici olmadığınız ile ilgili bazı örnekler vermek istiyorum. Vereceğim 7 tavsiye ile kadınların dikkatini çekin. Bu örnekleri çevremde çok görüyorum. Aslında ortalamanın üstünde olup az sonra bahsedeceğim şeylerin tam tersini yaparak çok daha çirkin durumlara düşen insanlar var. Tabi bunların farkında değiller, inşallah bu yazımda vereceğim örneklerle farkına varır ve bir an önce değişime giderler.

Alkol ve Sigara Kullanımı

Size doktorlar gibi sigara veya alkol içmeyin demeyeceğim. Hayat sizin ne istiyorsanız yapmakta tabii ki özgürsünüz. Ama şunu sakın unutmayın; 35 ya da 36 yaşınıza geldiğiniz zaman ister kadın olun ister erkek hiç fark etmez, cildiniz soluk gözükecek. Ayrıca 45 yaşındaymış gibi görünecek olmanızda cabası. Bu sizi gerçekten yaşlandıran bir olay. Eğer hayatınızdan bunları uzaklaştırmazsanız dediğim gibi yaşlanmanız kaçınılmaz bir sorun olacak. Eğer daha genç, yakışıklı ve güzel görünmek istiyorsanız hayatınızdan alkol ve sigara ikilisini çıkarmalısınız.

Diş Bakımının Önemi

Yeni birisiyle tanıştığımız zaman gözler, burun ve dişler hemen hemen herkes için çok önemli rol oynuyor. Bu yüzden diş bakımı çok önemli. Sabah, öğlen, akşam her öğünden sonra dişlerinizi fırçalamanız gerekiyor. Şöyle de bir durum var dişlerinizi istediğiniz kadar fırçalayın kemik renginiz sarı olabiliyor. Bu durumda dişleriniz sarı görünecektir. Asıl önemli olan dişinizde artık kalmaması, çürümemesi ve çirkin bir sarılık olmaması. Eğer bu sarılık durumundan rahatsız iseniz diş beyazlatma uygulaması yaptırabilirsiniz. Fiyatları uygun ve işlem çok kolay bir araştırın derim. O yüzden ne yapıyoruz dişlerimize önem gösteriyoruz.

Sağlıklı Beslenmek

Cilt sağlığı ve cilt güzelliği açısından en önemli maddelerden biride beslenme. Eğer vücudunuza saçma, gereksiz ve lazım olmayan besinleri alırsanız cildiniz de bu besinler gibi kötü gözükecektir. Bu yüzden dikkat etmeniz gerekiyor. Günlük aldığınız karbonhidratlar, proteinler, yağlar bunların dengeli bir şekilde uyum içinde olması gerekiyor. Dengeli ve sağlıklı beslendiğinizde hem cildinizi hem de saçlarınız parlak ve canlı gösterecektir. Okula gideceksinizdir veya farklı işleriniz olabilir fakat yemeğinizi yanınızda götürebilirsiniz, bu çok zor değil. Eğer bu duruma özen gösterirseniz ileri ki yaşlarda bunun faydasını zaten göreceksiniz.

Egzersiz Yapmak

Spor salonlarında saatlerinizi, aylarınızı, yıllarınızı harcayın demiyorum. Ama egzersiz illa ki hayatınızda olsun. Spora yeni başlayacaksanız da üzülmeyin hemen “Spora Yeni Başlayanlara Tavsiyeler” makalemize göz atabilirsiniz. Ne kadar çok egzersiz yaparsanız vücudunuzu tembellikten bir o kadar kurtarıp daha hareketli bilinçli bir hale geleceksinizdir. Kendinizi bir antrenman programına sokarsanız emin olun ki cildinizde size ileri ki yıllarda teşekkürünü görüntüsünün güzelliğiyle ödeyecektir. O yüzden hayatınızda ne olursa olsun en azından sabah kalkınca kahvenizi veya çayınızı içtikten sonra şöyle yarım saat koşu yapın. Bu sizin için hem çok iyi olacaktır, hem de iş, okul hiç fark etmez herhangi bir şeye odaklanıyorsanız odaklandığınız şeyde daha başarılı olmanıza sebep olacaktır.

Cilt Bakımı

Özellikle İstanbul gibi metropolitan bir şehirde yaşıyorsanız şehirin gürültüsünden, kalabalığından, arabaların egzos gazlarından kirlenen cildinizi sabah ve akşam olmak üzere yıkamanız gerekiyor. Hatta size tavsiyem yüz yıkama jelleri veya krem alabilirsiniz. Bu şekilde düzenli kullanarak cildinize cilt bakımı yapmalısınız. Bu sizler için ileri ki yaşlarda yaşlanmayı engelleyecek bir neden olacak. Cildiniz bu sayede daha parlak ve daha temiz görünecek.

Saç ve Sakal Bakımı

Tabii ki çirkin görünmekten konuştuğumuzda sakal ve saç bakımı da ihmal etmememiz gerekenler arasında oldukça önemli bir konumda. Sakallarınızı Allah ne verdiyse uzatmayın. Bayağı uzayan sakallar var bunları toparlamanız gerekiyor. En azından sakalınızın ucundan hafif kırparak, sakal uzatan arkadaşlar varsa özellikle bu şekilde düzenleyebilirler. Sakal uzatmayı sevmiyorsanız ya da sakal size yakışmıyorsa 2-3 günde bir sakallarınıza jilet vurabilirsiniz. Bu sizin daha parlak ve canlı bir cilde sahip olmanızı sağlayacaktır. Saç bakımı demişken şundan da bahsetmek istiyorum. Saçların yıpranma payını engellemek için duştan hemen sonra saç bakım kremleri kullanabilirsiniz. Sizde bu kremleri kullandıktan sonra saçlarınız olduğundan daha parlak ve canlı görünecektir.

Kıyafet Seçimi

Son maddemizde kıyafet seçimimiz var. İster sıska, ister yapılı olsun ister kilolu olun hiç fark etmez önemli olan vücut ölçülerinize göre nasıl giyineceğinizi bilmenizdir. Kıyafetleri de vücut ölçümüze göre seçmeliyiz.

Bu 7 tavsiye ile kadınların dikkatini çekeceksiniz. Eğer bir kadın olarak girdiyseniz ve sizinde rahatsız olup vermek istediğiniz tavsiyeler varsa aşağıda yorumunuzu belirtebilirsiniz. Diğer ki tavsiyelerde görüşmek üzeren, hoşçakalın.

 

Yazar Hakkında

Araba Teknik araç ve otomobil inceleme ile yola çıkan bir güncel blog olmayı hedeflemiş ve daha sonradan gündeme dair pek çok içeriği, haberi bünyesinde barındıran, Google News kayıtlı bir web sitesine dönüşmüştür. Bu yolculuğumuzda bize katıldığınız için teşekkürler. Sloganımız; "İçerisi şampiyonlar ligi..."

Yorum Yap