1. Ana Sayfa
  2. Kendin Yap

Kendin Yap-Plaj Terliği Tasarımları

Kendin Yap-Plaj Terliği Tasarımları
1

Malum yaz geldi çattı.Yazın ayakkabılardan bunalıp,parmak arası plaj terliklerini giymeye yavaş yavaş başlamak üzereyiz.Tatil yerlerinde,oteller de ve sahilde giyebileceğiniz 15-20 TL’lik plaj terliklerini süsleyerek günlük kıyafetlerimizle hatta şık elbiselerimizin altında dahi giyebiliriz.Ufak dokunuşlar sayesinde,size en fazla 20 TL’ye mal olacak parmak arası terlikleri nasıl süsleye bileceğinize gelin hep birlikte göz atalım.

Gerekli Malzemeler;

  • Parlak Pul Boncuk
  • Kurdele
  • İğne-iplik
  • Parmak Arası Plaj Terliği

İşe Fotoğrafta da ki gibi kurdeleyi parmak arası terliğe bağlayarak başlıyoruz.Tercihinize göre dikmek yerine kuvvetli yapıştırıcılar kullanarak ta terliği süsleyebilirsiniz.

Terliğin ön kısmına boncukları yapıştıra bilmeniz için kurdele ile bir zemin hazırlıyoruz ve boncukları yapıştırıyoruz.
Sonuç
Yukarıda ki fotoğraftaki gibi el becerinize göre muhteşem plaj terlikleri tasarlayabilirsiniz.Yaratıcılık ve yeteneğiniz ile yazlık terliklerinize farklı bir hava katabilirsiniz.Sizlere fikir olması adına farklı tasarım terlik modelleri de paylaşmak istedim.
Çocuk plaj terliği örneği

Bu konumuz da sizlere,yazın plajlar da farklılık yaratabileceğiniz kendin yap parmak arası terlik yapımından bahsettik.Sitemizdeki diğer kendin yap konularına da göz atarak,yaratıcılığınızı kullanarak muhteşem tasarımlar ortaya çıkarabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Araba Teknik araç ve otomobil inceleme ile yola çıkan bir güncel blog olmayı hedeflemiş ve daha sonradan gündeme dair pek çok içeriği, haberi bünyesinde barındıran, Google News kayıtlı bir web sitesine dönüşmüştür. Bu yolculuğumuzda bize katıldığınız için teşekkürler. Sloganımız; "İçerisi şampiyonlar ligi..."

Yorum Yap

Yorumlar (1)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir