1. Ana Sayfa
  2. Haberler

Wild Rift Server Değiştirme, Hesap Aktarma Nasıl Yapılır? (2023 GÜNCEL)

Wild Rift Server Değiştirme, Hesap Aktarma Nasıl Yapılır? (2023 GÜNCEL)
0

League of Legends’in yeni mobil oyunu Wild Rift sadece dakikalar içerisinde 10 milyonu aşkın oyuncu tarafından indirildi ve oyun hala beta’da devam ediyor. Wild Rift içerik serimizde bugün Wild Rift server değiştirme ve hesap aktarma nasıl yapılır onu videolu olarak anlatacağız.

Wild Rift server değiştirme, sunucu değiştirme nasıl yapılır?

Wild Rift üzerinde şu anda beta sürecinde çeşitli sunucular üzerinden oyuna dahil oluyorusunuz. Türkiye’deki oyuncular şu anda daha çok Singapur üzerinden oyuna dahil oluyor. Ping süresini düşürerek server değiştirme için yapabileceğiniz ilk işlem VPN kullanmak.

Bunun için Panda VPN’i kullanabilirsiniz. Panda VPN’i pro olarak başka sitelerden APK indirebilirsiniz. Bunun nasıl yapılabileceği Google üzerinde çeşitli aramalarda belirtiliyor.

Detaylı video anlatım için hemen aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

Yazar Hakkında

Araba Teknik araç ve otomobil inceleme ile yola çıkan bir güncel blog olmayı hedeflemiş ve daha sonradan gündeme dair pek çok içeriği, haberi bünyesinde barındıran, Google News kayıtlı bir web sitesine dönüşmüştür. Bu yolculuğumuzda bize katıldığınız için teşekkürler. Sloganımız; "İçerisi şampiyonlar ligi..."

Yorum Yap