1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. YouTube 429 Hatası Nedir? (ÇÖZÜLDÜ) YouTube Çöktü mü? 26 Şubat 2021

YouTube 429 Hatası Nedir? (ÇÖZÜLDÜ) YouTube Çöktü mü? 26 Şubat 2021

maxresdefault

Dünyanın en büyük sosyal video platformu YouTube’a bir süredir erişim sıkıntısı yaşanıyor. Özellikle YouTube Android ve iOS uygulamalardan video ya da kanal sayfası açılmak istendiğinde YouTube’da “Sunucu ile ilgili bir sorun oluştu [429]” hatası alınıyor. Peki YouTube çöktü mü? İşte detaylar.

YouTube 429 hatası nedir?

YouTube 429 hatası, YouTube sunucularında yaşanan çeşitli teknik sıkıntılar sonrası ortaya çıkan hata kodudur. Yazılım ekibi bu hatayı incelemeye alır ve düzeltmek için çaba sarf eder.

YouTube 429 çözümü nedir?

YouTube 429 hatasının çözümü için direkt yapabileceğiniz bir şey yoktur. Gizli sekme açıp tarayıcı üzerinden YouTube’a girmeyi deneyin.

YouTube çöktü mü?

YouTube erişiminde ciddi sıkıntılar yaklaşık 3 saattir devam ediyor. Konu ile ilgili Twitter’da da pek çok tweet atılmış durumda. DownDetector sistemlerine göre de ciddi bir sıkıntı var.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Araba Teknik araç ve otomobil inceleme ile yola çıkan bir güncel blog olmayı hedeflemiş ve daha sonradan gündeme dair pek çok içeriği, haberi bünyesinde barındıran, Google News kayıtlı bir web sitesine dönüşmüştür. Bu yolculuğumuzda bize katıldığınız için teşekkürler. Sloganımız; "İçerisi şampiyonlar ligi..."

Yorum Yap