1. Anasayfa
  2. Ekonomi
Trendlerdeki Yazı

Bitcoin Bot Nedir? Ztrader Güvenilir mi?

Bitcoin Bot Nedir? Ztrader Güvenilir mi?
0

Bu yazımızda kripto para piyasasına yeni giren kişilerin en sık duymuş olduğu şeylerden biri olan Ztrader, bitcoin bot dan bahsedeceğiz. Ztrader,kripto para piyasasında birçok koini çeşitli tekniklerle analiz ederek al-sat sinyalleri verdiğini iddia eden bir sinyal botu dur.Özellikle kripto piyasasında acemi olan kişiler terste kalmamak adına bu tür botlardan yardım alıyor.Peki Ztrader gibi bitcoin botları ne kadar güvenilir?

Bitcoin Bot Nedir?

Bitcoin bot,kripto para piyasasında oldukça yaygındır.Yatırımcılar saatlerce bilgisayar başında grafikleri takip etmek yerine çeşitli sinyal botları kullanmayı tercih ediyorlar. Bitcoin yatırımcılarının büyük bir çoğunluğunun amacı ek gelir edebilmek olduğu için,saatlerce bilgisayar başında beklemek yerine güvenilir al-sat sinyali veren bitcoin bot arayışına giriyorlar.

Piyasa da birçok bitcoin botu mevcut fakat bunların çoğu düzgün çalışmadığı için yatırımcıya çok büyük zararlar ettirebiliyor.Bu yüzden kripto piyasasında yeterli bilgi birikime sahip değilseniz,mutlaka ufak miktarlarla bu işe girmenizi öneririz. Bitcoin sinyal botu araştırması yaparken botun bir yazılım olduğunu,tahminlerin daima doğru çıkmayacağını da unutmamak gerekir.

Bitcoin yatırımcılarının adını sıkça duyduğu sinyal botu olan Ztrader hakkında birçok olumlu olumsuz yorum mevcut.Biz de evdepara.com ailesi olarak siz yatırımcılar için Ztrader nedir,güvenilir mi? araştırdık.Şimdi gelin elde ettiğimiz sonuçlara bakalım.

Ztrader Nedir,Güvenilir Mi?

Ztrader,kendisini şimdiye kadarki en başarılı ticaret çözümlerinden biri olarak adlandıran yeni bir otomatik tüccardır. Bu firmanın arkasındaki kişilerin profesyonel oldukları söyleniyor ama ne yazık ki gizlilik nedenleriyle onlar hakkında herhangi bir ayrıntı belirtmediler.Bu platformun günde ortalama% 4’lük kazanç elde ettiği söyleniyor. Etkileyici ancak iddialarını destekleyecek kanıt yok.

Bu gizli algoritmanın doğruluk oranının% 80’den fazla olduğu varsayılıyor, yine de tüm ifadeleri doğrulanabilir kanıtlarla desteklenmiyor. Bu sistemin nasıl çalıştığını ve neden onlarla devam etmeyi düşünmemeniz gerektiğini bilmek için tüm ayrıntılara göz atalım.

Lisans ve Düzenleme

Yatırım sektöründe faaliyet gösteren tüm firmalar, yerel düzenleyiciler tarafından belirlenen prosedürlere uymak zorundadır. ZTrader bir ICO’yu temsil eder, halktan bir miktar altcoin alması için para topladıkları ve müşteriye sözleşmenin bitiminde veya gelecek bir tarihte belirli miktarda para sözü verdikleri bir model yarattılar.

Bu şekilde çalışan şirketlerin özel lisanslara sahip olmaları zorunludur, ancak Ztrader için herhangi bir belgeye ulaşılamamıştır.Üstelik bu firma ayrıca tescili ve tüzel kişiliği ile ilgili herhangi bir bilgiyi paylaşmayı reddediyor.

Sorunlar burada bitmiyor, eğer ne yazık ki biri onlarla kayıt olursa ve kaçınılmaz olan herhangi bir sorunla karşı karşıya kalırsa, onlara ulaşma yöntemi sadece  e-posta olacaktır. Görünen o ki, Ztrader canlı destek verecek ekibi kurmak için yeterli bütçeye sahip değil..

ZTrader nasıl çalışır?

Görünüşe göre bu program, işlemlerini kesin ve doğru kılan en etkili algoritmaları kullanıyor. Ayrıca, teknik göstergelere ve profesyonel ticaret stratejilerine dayanarak aldıklarını ve sattıklarını belirtirler.Bu açıklama yatırımcıların bakış açısından işleri netleştirmiyor. Piyasadan para kazanmak için pek çok yöntem vardır, ancak herhangi bir zamanda, bir kişinin risk profilleme özelliğini dikkate almamış olması durumunda, sürekli kar elde etmek bir hayal olacaktır.

Para Yatırma ve Çekme

Bu botla işlem yapmak için gereken minimum miktar 0.03 BTC ve ödeme eşiği 0.01 BTC’dir. Tahmin edebileceğiniz gibi bu firmanın kabul ettiği tek ödeme yöntemi Bitcoin. İşlemlere uygulanan ücretlerle ilgili herhangi bir bilgi bulunmamakta ve çekilmeyi işleme koymaları için gereken süreden söz edilmemektedir.

Anlatıklarına bakılırsa,hiçbir tecrübeli yatırımcı bu platformu tercih etmeyecektir.Bunun sebebi,elle tutulur bir kanıtın olmamasıdır.Yazıyı toparlamak gerekirse,eğer yatırım yapmayı düşünüyorsanız,mutlaka bu işe emek ve zaman harcamanız gerekiyor.Çeşitli sinyaller verdiğini iddia eden botları kullanmak yerine,bu işe ufak miktarlarla girerek tecrübe edinmek sizin için en karlı yöntem olacaktır.


Kaynak: https://www.scambitcoin.com/ztrader-review/

Araba Teknik araç ve otomobil inceleme ile yola çıkan bir güncel blog olmayı hedeflemiş ve daha sonradan gündeme dair pek çok içeriği, haberi bünyesinde barındıran, Google News kayıtlı bir web sitesine dönüşmüştür. Bu yolculuğumuzda bize katıldığınız için teşekkürler. Sloganımız; "İçerisi şampiyonlar ligi..."

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir