Fiat

Duygu Özaslan Karantinada Paylaştığı Fotoğraflar Sosyal Medyayı Salladı

Ünlü YouTuber Duygu Özaslan'ın sosyal medyadan paylaştığı fotoğrafları sosyal medyanın gündemindeydi.

YouTuber Duygu Özaslan, YouTube’da ürettiği içerikler ve sansasyonel, sürekli ilgi çekmeye çalışan paylaşımları ile adından sıkça bahsettiriyor.

Instagram üzerinden paylaştığı yeni fotoğraflar ile sosyal medyayı salladı.

Duygu Özaslan koronavirüs nedeniyle insanların eve kapandığı şu dönemde Instagram üzerinde oldukça aktif ve sürekli olarak fotoğraf paylaşıyor.

Paylaştığı fotoğraflarda sürekli olarak vücudunu ön planda tutmaya çalışması ise ayrı bir konu. Muhtemelen kendisi ile oldukça barışık bir insan olan YouTuber Duygu Özaslan YouTube üzerinde de muhteşem bilgi ve zeka içeren makyaj videolarına devam ediyor.

Şu sıralar son paylaştığı videolar ise evde spor yapmak ve sağlıklı yaşamak üzerine.

Bugün paylaştığı görsel ise sosyal medyadaki dikkatleri yine bir anda üzerine çekti.

View this post on Instagram

🐇

A post shared by Duygu Özaslan (@duyguozaslan) on

Herkesin kendi alanı var. Özgür bir toplumda yaşıyoruz ve insanlar zaman zaman görüşleri serbest bir şekilde söyleyemese de hayatımıza bir şekilde devam ediyoruz. Duygu Özaslan da insanlara daha fazla bilgi ve deneyim katabilmek adına Instagram’ı aktif bir şekilde kullanıyor tabii. Son yaptığı paylaşımda da iç çamaşırındaki Calvin Klein detayını özellikle ön plana çıkarmak istediğini düşündüğümüz bir fotoğraf paylaştı.

Bu fotoğrafı paylaşmasının ardından yorumlar adeta şelale oldu ve yağdı. Gelen yorumlardan bazılarını da aşağıda paylaşıyoruz.

Geçtiğimiz günlerde de insanların evde kalmasına yönelik tüm Türkiye’de yoğun bir kampanya başlamışken Duygu Özaslan evinde yakın arkadaşlarıyla buluştuğunu ve vakit geçirdiğini paylaşmıştı.

Ne diyelim bu ülkede bazı şeyleri yaparak gündem olmak çok kolay.

Siz Sağlık Bakanlığı ve resmi kurumlarca yapılan koronavirüs uyarılarına kulak asın ve kendinizi, sevdiklerinizi bu illetten koruyun.

Sağlıklı günler dileriz!

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu