1. Ana Sayfa
  2. Haberler

EP1694829B1 Patenti ve Koronavirüs Aşısı Daha Önceden Bulundu İddiası – ŞOK GERÇEKLER (VİDEOLU)

EP1694829B1 Patenti ve Koronavirüs Aşısı Daha Önceden Bulundu İddiası – ŞOK GERÇEKLER (VİDEOLU)
0

Bir Fransız vatandaşın paylaştığı ve sosyal medyada kısa sürede 1 milyondan fazla izlenen videoda koronavirüsün daha önceden Fransız Pasteur Enstitüsü (DÜNYADA KIZAMIK AŞISINI BULAN ŞİRKETTİR) tarafından 2003 yılında İCAT edildiği ve aşısının da VİETNAM’da denenerek WUHAN’da P4 laboratuvarında denendiği ve ardından dünyaya sürüldüğü iddia ediliyor.

Videonun tam hali 01:32’de başlıyor. Biz de Araba Teknik olarak videonun YAZILI METNİNİ DE TAM HALİYLE paylaşıyoruz. Yazının en sonunda 320 SAYFALIK PATENTİN İNDİRME LİNKİNİ BULABİLİRSİNİZ! 

EP1694829B1 Patenti ve Koronavirüs Aşısı Daha Önceden Bulundu İddiası – ŞOK GERÇEKLER (TÜRKÇE ALTYAZILI)

Ciddi. Çok ciddi. Televizyonumu açtığımda bilmiyorum gerçek mi. Neden bahsettiğimi biliyor musunuz? Acaba bu akşam konuşabilecek miyiz? Bahsedeceğim şeyler ve dökümanlar hepinize dokunacak. Videonun sonunda tüm belge ve fotoğrafları bulabilirsiniz. Sadece söylemek istiyorum ki buraya İlluminati’den konuşmaya gelmedik. Bir komplo teorisinden bahsetmeyeceğiz. Mason da değiliz. Ya da suç örgütü. Size hızlı bir şekilde bulduğumuz gerçekleri anlatacağım. Biz diyorum çünkü 5 kişiyiz. Çok çaba harcadık. Bu akşam bu belgeleri sizlerle paylaşmak için. Bize inanıp inanmamanız problem değil. O kadar çok sahte video var ki arada farkı size A+B olarak sie göstereceğiz. Virüs nasıl yaratıldı. Kim yarattı ve tüm bağlantıları net bir şekilde koyacağız. Virüsün şu an yayılmasının tek sebebi para. Ve sonunda konuyu Pasteur Enstitüsü’ne getireceğiz. Size anlatacağım. Söyleyeceğim her şeyi kontrol edebilirsiniz. Yoksa 3 saat size anlatabilirim.

 

Virüsle sözde Wuhan şehrinde ilk kez karşılaşıldı. Neden Wuhan? Fransızlar Çinlilerin katkılarıyla P4 laboratuvarı inşa ettiler. Ne demek P4? Kısaca dünyanın en tehlikeli mikro organizamalarını yaratmak için laboratuvar. Nasıl mı biliyoruz? Çünkü sonradan göstereceğim belgeyi aradığımızda 23 Şubat 2017 tarihli bir evrakla karşılaştık.

Yves Levy.

INSERM’in eski genel başkanı, burası önemli.

Ama LEVY Bey hakkında söylenmeyen şey çok iyi tanıdığınız bir kadınla evli olması. Aramayın hadi söylüyorum. Bayan Agnes Buzyn(FRANSA SAĞLIK BAKANI). Şimdi bi hafıza yokladık.

Tek problem elimizde kanıt olmaması çünkü sözde testleri farelerle yapmışlar. 4 kimyasal laboratuvar. Askeri silahlar üzerine çalışan. Net olalım. Bunların taahhütü beni kapsıyor. Çalıştığım ekibi değil. Sadece fareler üzerinde denenlerden bahsedebilirim. Ama şu bir gerçek ki Wuhan şehri ve Fransızlar onlarla birlikteydi. Bu önemli çünkü size virüsün kökünden bahsediyoruz.

Problem şu ki bu virüste iki farklı kök bulmamız. İki kökünün olması oldukça etkileyici. Araştırdık ve dediğim gibi çalıştığım kişilerinde konu hakkındaki verilerini paylaşacağım. Çünkü bazıları tanınmak istemiyor ve bu durumu anlıyorum. Öğrendik ki Coronavirüs ve Sars virüsü birleştirilmiş. SARS Nedir? 2003’de Çin’de çok can alan bir virüs. Araştırdık ve öğrendik diyorum çünkü 2003’e kadar gittik.

2003 yılında Avrupa Patent Enstitüsü’ne başvurusu yapılan bir fasikül izi bulduk. Evet doğru duydunuz elimde Avrupa Patent Enstitüsü onaylı bir fasikül var. Yeni kök corona virüs.

Elimdeki dökümanı internetten silinmeden, resmi sitesinden indirmenizi tavsiye ediyorum.

LİNK 1 ALTERNATİF ->  https://worldwide.espacenet.com/patent/search/family/034680402/publication/EP1694829A2?q=EP1694829B1

DİREKT İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN. 

 

 

Yazar Hakkında

Araba Teknik araç ve otomobil inceleme ile yola çıkan bir güncel blog olmayı hedeflemiş ve daha sonradan gündeme dair pek çok içeriği, haberi bünyesinde barındıran, Google News kayıtlı bir web sitesine dönüşmüştür. Bu yolculuğumuzda bize katıldığınız için teşekkürler. Sloganımız; "İçerisi şampiyonlar ligi..."

Yorum Yap