1. Anasayfa
  2. Bankalar

Gümüş Satan Bankalar (2021 GÜNCEL)

Gümüş Satan Bankalar (2021 GÜNCEL)
0

Gümüş satan bankalar, gümüş (XAU) alıp yatırım yapmak isteyen vatandaşlarımız için oldukça merak edilen konular arasında yer alıyor. Bizler de sizin için gümüş satan bankalar 2021 güncel listesi hazırladık. Listede yer alan gümüş satan bankalar üzerinden gümüş alım satım işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Hangi bankalarda gümüş hesabı var?

Öncelikle gümüş hesabının her bankada olmadığını belirtelim.

  • Kuveyt Türk Katılım Bankası
  • Kuveyt Türk Senin Bankan
  • TEB
  • Türkiye Finans Katılım Bankası
  • Denizbank ve
  • Vakıfbank olarak listeleyebiliriz.

Gümüş hesabı nasıl açılır? 2021 güncel

Gümüş hesabı açmak için XAU hesabı açmanıza izin veren, yukarıdaki bankalar üzerinden mobil şube, internet şube üzerinden sözleşmeleri onaylayarak hemen gümüş hesabı açabilirsiniz. Standart bir altın, döviz hesabı açmaktan farksızdır. Açılan hesaptaki gümüşler 1000 saflıktadır.

Gümüş yatırımı ile ilgili bilmeniz gerekenler

Gümüş hesabı açmak için bankaları kullanabileceğiniz gibi kuyumculardan da gümüş satın alımı yapabilirsiniz. Anlık gümüş fiyatlarını ve yorumlarını takip etmek için InvestingTR sizin için harika bir seçim olacaktır.

Anlık gümüş fiyatları

Araba Teknik araç ve otomobil inceleme ile yola çıkan bir güncel blog olmayı hedeflemiş ve daha sonradan gündeme dair pek çok içeriği, haberi bünyesinde barındıran, Google News kayıtlı bir web sitesine dönüşmüştür. Bu yolculuğumuzda bize katıldığınız için teşekkürler. Sloganımız; "İçerisi şampiyonlar ligi..."

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir