1. Ana Sayfa
  2. Ekonomi
  3. Tüm Bankalar Günlük ATM Para Çekme Limiti 2019
Trendlerdeki Yazı

Tüm Bankalar Günlük ATM Para Çekme Limiti 2019

featured

Bu yazımızda tüm bankaların günlük ATM para çekme limiti nden bahsedeceğiz.Günümüzde para çekmek için banka şubelerine gitmemiz gerekmiyor.Tüm ATM’ler ,her bankanın kredi veya banka kartlarıyla para çekilmesine izin veriyor.Eğer acil nakit ihtiyacınız var ise, belirli bir komisyon karşılığında farklı banka ATM’lerinden belirli miktar da para çekebilirsiniz.Peki ATM’lerden günlük çekim limitleri ne kadar?gelin hep birlikte inceleyelim.

ATM Para Çekme Limiti

Günlük para çekme limiti,eğer özel olarak belirtilmez ise bankalar tarafından otomatik olarak belirlenir.Eğer çekmek istediğiniz tutar belirlenen limitin üzerinde ise,müşteri hizmetleri ile görüşüp belirli bir komisyon karşılığında limitin yükseltilmesi talebinde bulunabilirsiniz.

X bankası kartının ATM para çekme limiti 1500 TL ve sizin acil 3.000 TL ihtiyacınız olduğunu varsayalım.Bunun için müşteri hizmetleriyle görüşerek çekim limitinin 3.000 TL’ye çıkarılmasını talep edebilirsiniz.Ancak bunun belirli bir komisyon karşılığında yapılacağını unutmamak gerekir.

Her bankanın günlük ATM para çekme limiti farklıdır.Bu yüzden yeni hesap açarken günlük limitin ne kadar olduğunu öğrenmek önemlidir.Yüksek çekim limitlerine izin veren banka ile çalışmanız ,olası acil nakit ihtiyacında hayat kurtaracaktır.

Şekerbank ATM Para Çekme Limiti

Şekerbank günlük para çekme limiti 3.000 TL’dir. Çekim Şekerbank ATM si üzerinden yapılırsa 3.000 TL’ye kadar herhangi bir komisyon ödenmemektedir.Daha fazla nakit ihtiyacının olduğu durumlarda banka ile görüşerek komisyon karşılığında limit yükseltme talebinde bulunabilirsiniz.

QNB Finansbank ATM Para Çekme Limiti

QNB Finansbank günlük para çekme limiti 1.500 TL’dir. Daha fazla çekmek istediğiniz de ATM uyarı verecek ve kabul ettiğiniz takdir de belirli bir komisyon kesilerek para çekim talebiniz onaylanacaktır.

Vakıfbank ATM Para Çekme Limiti

Vakıfbank günlük para çekim limiti 1.500 TL’dir. Daha fazlasına ihtiyacınız var ise müşteri hizmetleri ile görüşerek limiti yükseltebilirsiniz.

Enpara Günlük ATM Para Çekme Limiti

Enpara,QNB kuruluşlu Finansbank hizmetindedir.Günlük para çekme limitlerinin en fazla olduğu kart Enpara karttır.Eğer bir Enpara kartına sahipseniz,günlük 7.500 TL’ye kadar komisyonsuz para çekebilirsiniz.

Yapı Kredi ATM Para Çekme Limiti

Yapı Kredi bireysel müşteri günlük para çekim limiti 1.000 TL’dir. Yapı Kredi kişisel bankacılık müşterileri 3.500,özel bankacılık müşterileri ise 5.000 TL’ye kadar günlük para çekimi yapabilir.Çekim limitlerinin yükseltilmesi için müşteri hizmetleriyle görüşebilirsiniz.

Garanti Bankası Günlük ATM Para Çekme Limiti

Garanti Bankası günlük para çekim limiti 2.000 TL’dir. Limit yükseltmek için müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

İş Bankası Günlük ATM Para Çekme Limiti

İş Bankası günlük para çekim limiti 2.000 TL’dir. Emekli maaşını İş Bankası üzerinden alan kişiler için bu limit daha yüksektir.Limit yükseltimi için müşteri hizmetleriyle iletişime geçebilirsiniz.

Ziraat Bankası Günlük ATM Para Çekme Limiti

Ziraat Bankası günlük para çekim limiti 1.500 TL’dir. Daha yüksek nakit ihtiyacı olduğu durumlarda müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek, çok düşük komisyon ile limit artırımı yapabilirsiniz.

Akbank Günlük ATM Para Çekim Limiti

Akbank Neo kart müşterilerinin günlük para çekim limiti 1.500 TL’dir. Bu limit Neo Business kart müşterileri için 4.000 TL olarak belirlenmiştir.Daha fazla nakit ihtiyacı olduğu durumlarda ATM üzerinden komisyon ödeyerek çekim yapabilirsiniz.

Halkbank ATM Para Çekme Limiti

Halkbank günlük para çekim limiti 1.500 TL’dir. Daha fazla nakit ihtiyacının olduğu durumlarda müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek limit artırım talebinde bulunabilirsiniz.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Araba Teknik araç ve otomobil inceleme ile yola çıkan bir güncel blog olmayı hedeflemiş ve daha sonradan gündeme dair pek çok içeriği, haberi bünyesinde barındıran, Google News kayıtlı bir web sitesine dönüşmüştür. Bu yolculuğumuzda bize katıldığınız için teşekkürler. Sloganımız; "İçerisi şampiyonlar ligi..."

Yorum Yap

Yorumlar (1)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir