1. Anasayfa
  2. Araba Rehberi

Araç Kaplama Fiyatları 2023 – (İstanbul, Ankara, İzmir)

Araç Kaplama Fiyatları 2023 – (İstanbul, Ankara, İzmir)
0

Bir otomobili olan pek çok kişi için aracın dış görünüşü ve cilası, duruşu ve estetiği açısından önemlidir. Bugün araç sahiplerinin en çok merak ettiği konular arasında yer alan araç kaplama fiyatları 2023 konusuna değineceğiz. Araç kaplama yaptırırken nelere dikkat edilmeli, ortalama fiyatlar neler, nerede yapılır gibi tüm sorulara sizler için cevap vereceğiz.

Araç kaplama fiyatı ne kadar? (İstanbul, Ankara, İzmir, Konya, Sakarya)

Araç kaplamada üst bir sınır olmamakla birlikte(haya gücünüze göre isterseniz elmas bile kaplatabilirsiniz) genellikle fiyatlar 1000 TL’den başlar. Ortalama fiyatlar ise 3000 TL ile 12 bin TL arasındadır.

Araç kaplama muayeneden geçer mi?

Araç kaplama yaptırmak isteyen otomobil sahiplerinin en çok merak ettiği soruların başında gelmektedir. Araç kaplama işleminde dikkat edilmesi gereken nokta aracın orjinal rengi ile aynı olmasıdır. Zaten araç kaplama merkezlerine gittiğinizde de bunu size detaylı olarak aktarırlar:

Araç kaplama kaç yıl dayanır?

Araç kaplamada dayanıklılık süresi ortalama 1 ile 3 yıl arasındadır. Eğer malzeme iyiyse ve kaplama sonrası bakım iyi yapılırsa bu süre daha uzun bir süreye yayılabilir.

Araç kaplama ruhsata işletme 2023 yılında ne kadar?

Aracın ilgili rengi üzerinde bir oynama yaptığınızı unutmayın (karbon, mat vb.). Bu işlem için araç kaplatma fiyatı haricinde yaklaşık 200 TL civarında bir ücret ödeyeceksiniz.

Araç kaplama ne işe yarar?

Araç kaplama bildiğiniz üzere kaporta üzerinde boya işlemi yaptırmadan folyo ile aracın görüntüsünü daha estetik bir hale getirmeye yarar. Bu işlem estetik bir işlem olduğu için görüntüyü değiştirmeye yarar.

Araç kaplama sökülür mü?

Araç kaplama işlemi yaptırırken TSE, ISO gibi lisanslı ürünleri kullandığınızda ve işini ehline yaptırdığınızda boyanıza bir zarar vermez. Bu durumda araç kaplamayı söktürebilirsiniz.

Araç kaplamada tercih edilen seçenekler nelerdir?

Araç kaplama mat, karbon, kamuflaj ve altın kaplama sık tercih edilir. Kısmen olduğu gibi aracın tamamına da uygulanabilir.

Araç kaplama fiyatları GMG Garage 2023

Ankara’nın en çok tercih edilen araç kaplama firmaları arasında yer alan GMG Garage 2023 fiyatları için yapılacak işçiliğe göre fiyat değişebilmektedir. Bunun için Instagram sayfası üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Araba Teknik araç ve otomobil inceleme ile yola çıkan bir güncel blog olmayı hedeflemiş ve daha sonradan gündeme dair pek çok içeriği, haberi bünyesinde barındıran, Google News kayıtlı bir web sitesine dönüşmüştür. Bu yolculuğumuzda bize katıldığınız için teşekkürler. Sloganımız; "İçerisi şampiyonlar ligi..."

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir