1. Ana Sayfa
  2. Bankalar

İş Bankası Çalışma Saatleri

İş Bankası Çalışma Saatleri
0

İş Bankası, ülkemizdeki bankacılık sektörünün gelişmesi için kuruluş yıllarında desteklenerek oluşturulmuş ve hizmetleri Türkiye geneline yayılmıştır. Kalkınmayı, ekonomik istikrarı ve halkın birikimini korumayı esas alan çalışmaları ile faaliyetlerini günümüze kadar taşımıştır. İş Bankası çalışma saatleri içerisinde işlemlerini gerçekleştirerek müşterilerine hizmet vermektedir. İş Bankası çalışma saatleri ve detayları bu yazımızda detaylı olarak açıklanmaktadır.

Banka Çalışma Saatleri

Banka çalışma saatleri hafta içi her gün 09:00 – 17:30 aralığındadır. İş Bankası şubelerinden bu saat aralığında yüz yüze hizmet alarak işlemlerinizin gerçekleştirilmesini talep edebilirsiniz. EFT saatleri de çalışma saatleri ile uyum göstermektedir. Mesai saatlerinin dışında banka şubelerini kullanamayacağınız gibi dijital bankacılık üzerinden yapacağınız EFT talepleri de ilerleyen ilk iş gününde işleme alınacaktır.

İş Bankası çalışma saatleri arasında 12:30 ile 13:30 arasında öğlen yemeği tatili bulunmaktadır. Personeller, bu saatler arasında banka şubelerinden işlem yapmadıkları gibi dinlenme ve yemek ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Mesai saatleri dışında internet ve mobil bankacılık kanallarından 7 gün 24 saat boyunca işlem gerçekleştirebilirsiniz. Banka şubeleri üzerinde gerçekleştirdiğiniz neredeyse tüm işlemleri dijital bankacılık kanallarında da gerçekleştirebilirsiniz. Hesap bilgileri, kredi kartı bilgileri, taksit ödemeleri, fatura ödemeleri, kredi talebi, havale ve EFT gibi genel taleplerinize de ulaşabilirsiniz. Mesai saatleri dışındaki EFT talebiniz ilk iş gününde gerçekleşecektir.

İş Bankası Hafta Sonu Çalışma Saatleri

İş Bankası hafta sonu çalışma saatleri değişkenlik göstermektedir. Türkiye üzerinde hizmet veren şubeler genel olarak hafta sonu kapalıdır ancak İş Bankası’na ait bazı şubeler hafta sonları çalışma sürdürmektedir. İnternet sitesi üzerinden hafta sonu açık olan şubeleri bulabilirsiniz.

İş Bankası Resmi Tatiller Çalışma Saatleri

İş Bankası, resmi tatillerde şubelerini kapatmaktadır. Bu dönemlerde internet ve mobil bankacılık kanallarını kullanarak işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Başka banka hesabına transfer işlemleriniz resmi tatili takiben ilk iş gününde gerçekleşecektir.

İş Bankası İletişim

İş Bankası iletişim kanalı olarak 0850 724 07 24 numarası kullanılmaktadır. İş Bankası müşteri hizmetleri ile yapacağınız görüşmelerde soru, öneri ve şikayetlerinizi banka yetkililerine iletebilirsiniz. İşlemlerinizde yaşanabilecek tüm problemlerin en hızlı şekilde çözülmesi amacıyla çalışmalarını sürdürmektedir.

facebook sayfa beğenisi satın al

Yazar Hakkında

Araba Teknik araç ve otomobil inceleme ile yola çıkan bir güncel blog olmayı hedeflemiş ve daha sonradan gündeme dair pek çok içeriği, haberi bünyesinde barındıran, Google News kayıtlı bir web sitesine dönüşmüştür. Bu yolculuğumuzda bize katıldığınız için teşekkürler. Sloganımız; "İçerisi şampiyonlar ligi..."

Yorum Yap