1. Anasayfa
  2. Bilgi

OMO Active Beyazlar için mi Renkliler için mi? (ÇÖZÜLDÜ)

OMO Active Beyazlar için mi Renkliler için mi? (ÇÖZÜLDÜ)
0

OMO Active beyazlar için renkliler için mi sorusu çamaşır deterjanı alan pek çok kişinin en çok merak ettiği soruların başında geliyor. Bizler de sizler için bu sorunun cevabını net olarak vermek istedil.

OMO active nedir?

OMO active, içinde bulundurduğu bileşenler için çamaşırlarını yıkayabileceğiniz bir çamaşır deterjanıdır. Türkiye’de en çok kullanılan çamaşır deterjanları arasında yer almaktadır.

OMO active deterjan ne işe yarar?

OMO active toz deterjan, 9 KG’lık paketiyle 60 yıkamaya kadar yeterli. Deterjan formülü ile birilkte kısa programlarda dahi etkili bir leke çıkarma gücü bulunur.

Omo Active nasıl kullanılır?

Yapmanız gereken tek şey ölçeğini ayarlamaktır. Az ve orta kirliler için 1 ölçek yeterlidir. Çok kirliler için de 1 ölçek + 1/3 ölçek omo active yeterli olacaktır.

Deterjanı ana yıkama gözüne koyduktan sonra çamaşırları makineye atın. Çamaşırların kirlilik miktarına göre programı seçin ve makineyi başlatın. İşte bu kadar?

Omo matik beyaz ve renkliler için hangisi?

Omo matik beyaz ve renkliler için Omo active önerilir.

Omo active ile Omo active fresh arasındaki fark nedir?

Omo active fresh deterjanı makinenizi de temizleme konusunda yardımcı olur. Omo active’e göre daha az ölçek ile kullanım sağlayabilmektedir. Aralarındaki fark budur.

Omo active kullananlar yorumları

Omo active, kullandığınız makinenin iç aksam temizliğine de bağlı olarak temizlik performansı sağlar. Her toz deterjan her makinede aynı sonucu vermez. O yüzden olumsuz yorumlar da var ancak internetteki genel yorumlar gayet olumlu.

Araba Teknik araç ve otomobil inceleme ile yola çıkan bir güncel blog olmayı hedeflemiş ve daha sonradan gündeme dair pek çok içeriği, haberi bünyesinde barındıran, Google News kayıtlı bir web sitesine dönüşmüştür. Bu yolculuğumuzda bize katıldığınız için teşekkürler. Sloganımız; "İçerisi şampiyonlar ligi..."

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir