1. Ana Sayfa
  2. Bilgi

Selülitlere Neden Olan ve Kilo Almamızı Sağlayan Besinler

Selülitlere Neden Olan ve Kilo Almamızı Sağlayan Besinler
0

Genellikle kadınlarda çok sık görünen ve tüketimine dikkat edilmez ise selülit oluşmasına sebebiyet veren besinler.

Beyaz Şeker

Çalışma hayatımızda sürekli olarak içtiğimiz çay ve kahve tarzı içeceklerin içerisinde tükettiğimiz şeker, fazla tüketilmesi halinde kilo alımına ve selülite neden olur.

Kızartılmış Yiyecekler

Gündelik hayatta fast-food çeşitlerinden, patates kızartması ve diğer kızartma çeşitlerinin tüketilmesi halinde kilo alımına ve selülite neden olur.

Alkollü İçecekler

Alkollü içecekler vücudun metabolitik hızını düşürür. Yüksek seviyelerde alındığı zaman insan vücudunda rahatsızlıklara, kilo alımına ve yağlanmaya neden olur.

Abur Cubur

Abur cubur yiyeceklerin şeker değerinin ve yağ miktarının yüksek olması nedeniyle kilo alımına ve selülit oluşumuna neden olur.

Rafine Yiyecekler

Bu tür gıdalar birçok hormonal dengesizlikten kalp hastalığına ve aşırı tüketilmesi sonuçunda kilo alımına ve selülit oluşumuna neden olur.

Ekmek

Ekmek faydalı bir besin kaynağıdır. Kan şekerini dengeliyor. Sinir sistemi için çok gerekli olan vitaminlerin alımına katkıda bulunuyor. Fazla tüketilmesi halinde ise kilo alımına ve selülit oluşumuna neden olur.

Simit ve Poğaça

Un ile hazırlanan gıdalar karbonhidrat açısından zengin besinler olması nedeniyle fazla tüketilmesi halinde ise kilo alımına ve selülit oluşumuna neden olur.

grup porno izle

Yazar Hakkında

Araba Teknik araç ve otomobil inceleme ile yola çıkan bir güncel blog olmayı hedeflemiş ve daha sonradan gündeme dair pek çok içeriği, haberi bünyesinde barındıran, Google News kayıtlı bir web sitesine dönüşmüştür. Bu yolculuğumuzda bize katıldığınız için teşekkürler. Sloganımız; "İçerisi şampiyonlar ligi..."

Yorum Yap