1. Ana Sayfa
  2. Haberler

Uğurkan Erez Doya Doya Moda Ayrıldı mı? Programda Neden Yok? Açıklama Geldi!

Uğurkan Erez Doya Doya Moda Ayrıldı mı? Programda Neden Yok? Açıklama Geldi!
0

TV8’de hafta içi her gün yayınlanan Doya Doya Moda programını takip edenler bugün Uğurkan Erez’i göremediler. Büyük bir şaşkınlığa uğrayan izleyiciler Uğurkan Erez Doya Doya Moda’dan ayrıldı mı diye araştırmaya başladılar. Gerçek çok kısa bir süre sonra ortaya çıktı, programdan ve ünlü modacıdan açıklama geldi. Ünlü modacı grip nedeniyle 4 gün programda olmayacağını duyurdu.

View this post on Instagram

Veeee bugünden itibaren 4 gün “Doya Doya Moda”programında yokum.. çekimler zamanı dayandım ama sonra 40 derece ateşle ciğerlerime kadar inen ağır bir grip geçirdim.. gözlerimi açamıyordum,hiç böylesini geçirmemiştim.. hastalıklarımı normalde yazmam ama ekranda görmeyince soracaksınız diye yazdım.. şimdi iyiyim ve işlerime devam.. dikkat edin kendinize lütfen,en önemlisi bağışıklığınızı bir şekilde düşürmemeye çalışın,tabii ben de.. vee çok sağlıklı,sevgi dolu günlere Arkadaşlarımmmm..:))seviyorum sizleri.. bu arada kanalımız tv8’imize, yapım şirketime @ebru_erkal_kip @dilekdagcioglu,jüri arkadaşlarıma,yönetmenim Aslıhan’ımıza,yardımcısı Ece’mize,Editorümüz Burak’ımıza,Handan’ımıza,Melike’mize ve de tüm ekibe gösterdikleri ilgi ve özveri için teşekkür ederim.. yanımda olan doktorlarıma,aileme,dostlarıma,Eylem’imize,Suzan’ımıza,Yusuf’umuza ve de Canım komşum beni hiç bırakmadığı için Rukiye’me çok teşekkürler..

A post shared by Ugurkan Erez (@ugurkanerezofficial) on

Instagram hesabı üzerinden açıklama yapan modacı 4 gün boyunca sağlık problemleri nedeniyle yer almayacağını açıkladı.

Veeee bugünden itibaren 4 gün “Doya Doya Moda”programında yokum.. çekimler zamanı dayandım ama sonra 40 derece ateşle ciğerlerime kadar inen ağır bir grip geçirdim.. gözlerimi açamıyordum,hiç böylesini geçirmemiştim.. hastalıklarımı normalde yazmam ama ekranda görmeyince soracaksınız diye yazdım.. şimdi iyiyim ve işlerime devam.. dikkat edin kendinize lütfen,en önemlisi bağışıklığınızı bir şekilde düşürmemeye çalışın,tabii ben de.. vee çok sağlıklı,sevgi dolu günlere Arkadaşlarımmmm..:))seviyorum sizleri.. bu arada kanalımız tv8’imize, yapım şirketime @ebru_erkal_kip @dilekdagcioglu,jüri arkadaşlarıma,yönetmenim Aslıhan’ımıza,yardımcısı Ece’mize,Editorümüz Burak’ımıza,Handan’ımıza,Melike’mize ve de tüm ekibe gösterdikleri ilgi ve özveri için teşekkür ederim.. yanımda olan doktorlarıma,aileme,dostlarıma,Eylem’imize,Suzan’ımıza,Yusuf’umuza ve de Canım komşum beni hiç bırakmadığı için Rukiye’me çok teşekkürler.. ifadelerini kullandı.

Yazar Hakkında

Araba Teknik araç ve otomobil inceleme ile yola çıkan bir güncel blog olmayı hedeflemiş ve daha sonradan gündeme dair pek çok içeriği, haberi bünyesinde barındıran, Google News kayıtlı bir web sitesine dönüşmüştür. Bu yolculuğumuzda bize katıldığınız için teşekkürler. Sloganımız; "İçerisi şampiyonlar ligi..."

Yorum Yap