1. Ana Sayfa
 2. İnternetten Para Kazanma

Yürüyerek Para Kazanmak İster Misin? 2023 TAKTİK

Yürüyerek Para Kazanmak İster Misin? 2023 TAKTİK
6

Yürüyerek para kazanma fikri bir çoğunuza ilginç gelebilir.Teknolojinin hayatın her alanına dahil olmasıyla birlikte artık yürüyerek para kazanmak mümkün hale geliyor.Yeni geliştirilen bir cep telefonu uygulaması sayesinde,günlük rutininiz olan yürümeyi kazançlı bir hale getirebilirsiniz.Son zamanlar dünya çapında kendinden sıkça bahsettiren bir uygulama mevcut SweatCoin.Bu uygulama günlük atmış olduğunuz adım sayısına göre size sweatcoin ödüyor.Uygulamanın cüzdanında biriken bu sweatcoin’leri ister spotify gibi platformlarda harcarsınız,ister kripto para borsalarından nakit’e çevirirsiniz.Peki nedir bu SweatCoin?

Sweatcoin Nedir?

Sweatcoin,günlük atmış olduğunuz adımları sayarak size para kazanmanızı vaat ediyor.Dünya çapında aktif olarak yaklaşık 6 milyon kullanıcıya ulaşan uygulama,GPS üzerinden atmış olduğunuz adımları izleyerek,size attığınız her 1000 adım için 95 sweatcoin veriyor.Piyasaya çıktığı günden bu yana almış olduğu yatırımlar sayesinde gelirini %300 arttıran uygulama hızla büyümeye devam ediyor.

Uygulamanın Çalışma Mantığı Nedir?

Kullanıcılar uygulamaya kaydolduktan sonra, akıllı telefonları tarafından toplanan sağlık ve fitness verileri uygulamaya tarafından kontrol ediliyor.Uygulama,atmış olduğunuz günlük adım sayınızı hesaplıyor ve bunu GPS verinizle karşılaştırıyor. Sonrasında ise her 1000 adım için hesabınıza 95 Sweatcoin yatırıyor. Kullanıcılar ise biriken bu paraları, uygulama içi tekliflerde, hediye kartları satım alımlarında kullanabiliyor.Biriken sweatcoinleri nakit’e çevirmek isteyenler,kripto para borsalarını kullanarak bu işlemi gerçekleştirebiliyor.Uygulama sadece dış mekan yürüşlerinizi dikkate aldığını belirtiyor.Evde atacağınız adımlar ile sweatcoin kazanmanız mümkün değil. Uygulamayı kullanabilmeniz için sizden GPS verilerinizi açmanızı istiyor.Buradaki amacı ise atmış olduğunuz adımları GPS verileri ile kıyaslayarak doğru bir sonuç elde etmek istemesi.Kısa bir süre önce projeyi yatırımcılara da açmasıyla birlikte kazanacağınız para artış gösterecektir.

Sweatcoin Uygulamasına Nasıl Kayıt Olurum?

Kayıt olma işlemi oldukça basit.Öncelikle BURAYA tıklayarak uygulamanın resmi sitesine gidiyoruz.

Kullanmış olduğumuz cihazın işletim sistemine göre(Android,İos) mağazanın üzerine tıklayıp indiriyoruz.

Açılan pencereye Ad/Soyad bilgilerimizi giriyoruz.

Sonraki pencerede bizden GPS izni istiyor allow a tıklıyoruz ve konum servislerini kullanmasına izin ver diyoruz.

Sonraki pencerede bizden telefon numaramızı istiyor.Güncel telefon numarasını giriyoruz.

Telefon numaramızı girdikten sonra bizden sms ile gelen kodu girmemizi istiyor,giriyoruz.

ve son olarak e-mail bilgilerimizi girerek kaydı tamamlıyoruz.İşlem bu kadar!

Kullanmaktan hiçbir şey kaybetmeyeceğiniz bu uygulamayı denemenizi tavsiye ederim.Günlük hayatın koşuşturmasını paraya çevirmek oldukça mantıklı bir iş!

Teknoloji gelişmeye devam ettikçe internetten para kazanma fırsatları bitmeyecektir.Bu konumuzda sizlere yürüyerek para kazanmanızı sağlayan sweatcoin uygulamasından bahsettik.Bir diğer konumuz olan soru sorarak para kazanma’nın nasıl olduğunu merak ediyorsanız buraya tıklayarak o makalemize de göz atabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Araba Teknik araç ve otomobil inceleme ile yola çıkan bir güncel blog olmayı hedeflemiş ve daha sonradan gündeme dair pek çok içeriği, haberi bünyesinde barındıran, Google News kayıtlı bir web sitesine dönüşmüştür. Bu yolculuğumuzda bize katıldığınız için teşekkürler. Sloganımız; "İçerisi şampiyonlar ligi..."

Yorum Yap

Yorumlar (6)

Popüler Yorumlar
 1. Reklamda olabilir ama gerçekten para kazandırandırıyor

 2. son zamanlarda heryerde görür oldum bu uygulamayı reklam falan mı yaptırıyorlar anlamadım

Yapılan Yorumlar
 1. 5 sene önce

  Ben genel yürüyerek parayı otobüse binmeden kazanıyorum :) İş yerinden eve kadar yürüyorum böylelikle param cebimde kalıyor ve kazanmış oluyorum :D

 2. 5 sene önce

  1000 adım kaç km ediyor acaba?evde koşu makinesinde yürümeyi denedim yemedi :D buysa gps den takip ediyormuş uygulama bizim hareketlerimizi ?

 3. 5 sene önce

  Yaz gelsede sahil boyu şu uygulamayla yürüyüp para kazanabilsem.Kışın spor yapmak neredeyse imkansız oluyor.KIŞ SENDEN NEFRET EDİYORUM?

 4. son zamanlarda heryerde görür oldum bu uygulamayı reklam falan mı yaptırıyorlar anlamadım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir