1. Anasayfa
  2. Ekonomi
Trendlerdeki Yazı

Burgan Bank İş İlanları-Burgan Bank Kimin?

Burgan Bank İş İlanları-Burgan Bank Kimin?
0

Bu yazımız da özellikle kamu ve finans mezunlarının son zamanlar da sıkça aradıkları Burgan Bank iş ilanları konusuna değineceğiz. Burgan Bank kimin? Burgan Bank iş ilanları nereden yapılır gibi tüm merak edilenleri ayrıntılı bir şekilde açıklayacağız.

Burgan Bank Kimin?

Burgan Bank, 1977 yılında kurulmuş olup, özellikle kurumsal müşterilere ve finansal kurumlara odaklanan, aynı zamanda bireysel ve özel bankacılık alanlarında da her geçen gün büyüyen bir markadır. Burgan Bank, Ortadoğu ve Afrika bölgesi olmak üzere Türkiye’de dahil birçok bölge de faaliyet gösteren Kuveyt Merkezli bir bankacılık kuruluşudur.

Burgan Bank Grubu, 2012 yılında hisseleri olan Eurobank ve Tekfen Holding’in hisselerini satın alarak %99 payla ana hissedar olmuştur.

Burgan Bank’lı olmak,dünya kalitesinde finansal hizmet almaktır sloganıyla yola çıkan kuruluş,teknoloji ve etik değerlere oldukça önem vermektedir.Hizmette en önemli unsur insandır görüşüyle büyüyen Burgan Bank, yeni mezun olanları, genç, dinamik ve insan ilişkileri kuvvetli olan kişilerle birlikte çalışma prensibine sahiptir.

Burgan Bank İş İlanları

Hizmette öncelik insan prensibiyle hareket eden Burgan Bank,kadrosuna özellikle yeni mezun olan dinamik,insan ilişkileri yüksek  olan genç kişileri katmayı hedefliyor.Bu yüzden ülkemizde de en çok iş başvurusu yapılan bankalardan biri olmayı başarmıştır.

Burgan Bank, kadrosuna katılacak olan kişilerde aradığı en temel şeyler;

  • Sektörde büyüme hedefimizi destekleyecek çağdaş, katılımcı insan kaynakları politika ve programlarını geliştirmek
  • Banka hedef ve stratejileri doğrultusunda yetkin ve sonuç odaklı insan kaynağının işe alınmasını sağlamak
  • Yüksek performansı ödüllendirerek, banka performansının arttırılmasına katkıda bulunmak
  • Kurum kültürü içinde yetişen ve kariyerlerinde uzmanlaşan çalışanlarımızı, yöneticilik kadroları için hazırlayarak kurum kültürümüzü pekiştirmek
  • Proaktif insan kaynakları uygulamaları ile çalışan memnuniyetini sağlayarak etkili ve motive edilmiş bir organizasyon oluşturmak
  • Bankamızın strateji, iş hedefleri ve misyonu doğrultusunda çalışanların performansını artırmak için gerekli olan eğitim ve gelişim desteğini vermek

şeklindedir.Çok sayıda deneyimli ve deneyimsiz personel alımı yapan Burgan Bank iş ilanları na Buraya tıklayarak ulaşabilir,size uygun olan bir iş pozisyonuna başvuruda bulunabilirsiniz.Dilerseniz Buraya tıklayarak da evde ek iş olarak yapabileceğiniz diğer konularımıza ulaşabilirsiniz.

Araba Teknik araç ve otomobil inceleme ile yola çıkan bir güncel blog olmayı hedeflemiş ve daha sonradan gündeme dair pek çok içeriği, haberi bünyesinde barındıran, Google News kayıtlı bir web sitesine dönüşmüştür. Bu yolculuğumuzda bize katıldığınız için teşekkürler. Sloganımız; "İçerisi şampiyonlar ligi..."

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir