1. Ana Sayfa
  2. İnternetten Para Kazanma
Trendlerdeki Yazı

Cepmax Nedir? Cepmax Kapatıldı Mı?

Cepmax Nedir? Cepmax Kapatıldı Mı?
0

Bu yazımızda sizlere son zamanlarda para kazandıran mobil uygulamalar arasında popüler olan Cepmax dan bahsedeceğiz. Cepmax belirli aralıklarla reklam izleyerek para kazanmanızı sağlayan bir mobil uygulamadır. İnternetten para kazanma konusunda piyasa da bir çok mobil uygulama ve web sitesi bulunuyor.Ancak bunların arasında gerçekten ödeme yapan olduğu kadar yapmayanı da çok.Peki Cepmax güvenilir mi?Cepmax ödeme yapıyor mu?Cepmax Kapatıldı Mı?gibi sorulara gelin hep birlikte bakalım.

Cepmax Nedir?

Cepmax içerisinde; maç durumları,burç yorumları,gündemden haberler,yemek tarifleri,sağlık gibi bir çok kategorisi olan bir mobil uygulamadır. Cepmaxı diğer uygulamalardan ayıran özelliği ise,boş vakitlerini değerlendirmek isteyenlerin uygulamada gezinirken para kazanabilmesi oluyor.Sistemin size vermiş olduğu ufak görevleri yerine getirerek ayda 108 ile 72.000 TL para kazanabiliyorsunuz.(tabi 72.000 TL kazanabilmek için çevrenizin baya geniş olması lazım)

Sistemden 3 şekilde para kazanabilirsiniz.Bunlar;

  • Günlük size verilen 24 görevi yaparak
  • Sisteme referansınız ile üye toplayarak
  • Kariyer kazançları

Uygulama içerisinde size her gün 24 görev veriliyor.Bu görevleri yerine getirerek ayda 72 TL kazanabilirsiniz. Uygulamadan en zahmetsiz para kazanma seçeneği budur.Özellikle öğrenci iseniz,boş vakitlerden birkaç saat ayırarak herhangi bir faturanızı ödeyebilirsiniz.

Eğer bana 72 TL yetmez ve referansımla üye toplayabilirim diyorsanız ayda Cumhurbaşkanı maaşı kadar bir gelir elde edebilirsiniz.Sisteme üye ettiğiniz kişiler verilen görevleri düzenli olarak yerine getirdiğinde her bir üyeden 7.2 TL kazanırsınız.Böylelikle sadece üye getirerek dahi aylık ek gelir elde edebilirsiniz.

Üye getirdiğiniz her;

10 Referans’dan 72 TL

100 Referans’dan 720 TL

1.000 Referans’dan 7.200 TL

10.000 Referans’dan 72.000 TL

para kazanabilirsiniz.Getirmiş olduğunuz üyeler görevleri düzenli olarak yerine getirdiği takdir de ayda mükemmel paralar kazanabilirsiniz.

Kariyer kazancı,sisteme sizin referansınız ile üye olan kişilerin toplam kazancından size düşen paydır.Toplam 100 kişilik bir ekibiniz var ve günlük görevleri yaparak ayda 72 TL kazandıklarında havuzda 7.200 TL para birikecek. Biriken bu paranın sizin referansınız sayesinde olduğu için Cepmax toplam gelirin %9’unu size verecektir.Bu miktar ise 648 TL ediyor.

Cepmax Güvenilir Mi?

Sisteme para yatırma seçeneğinin olmaması kullanıcılara güven veriyor.Yaptığımız araştırma sonucu uygulama hakkında pek bir olumsuz yorumla karşılaşmadık ve ödemeleri aylık düzenli olarak alan onlarca kişi mevcut.En çok sorulan sorulardan biri ise, üye olurken TC bilgilerimi istiyor vermeli miyim sorusudur. TC bilgilerinizi istemelerinin sebebi,ödeme yaparken adınıza bir fatura kesilmesi.

Cepmax Kapatıldı Mı?

Uygulama şuan için Android mağazalardan kaldırıldı ancak bunun geçici olduğu söyleniyor.Bu zamana kadar ödemeleri sorunsuz yapması ve birçok üyesinin olması sebebiyle çok kapalı kalacağını düşünmüyorum.Sistemin yeniliğe gittiği ve tekrardan hem İOS hemde Android markete dönüş yapacakları söylentileri bir hayli fazla. Cepmax tarafından yapılan duyuru ise şu şekilde;

Sistemin Artıları 

Uygulamaya herhangi bir para yatırma seçeneğinin olmaması gayet güzel.Ufak görevler yaparak ayda 108 TL kazanabilmek oldukça zahmetsiz bir iş.Özellikle pasif gelir elde etmek isteyenlerin mutlaka göz atmasını öneriyorum.

Sistemin Eksileri

Bize göre en büyük eksisi ödeme sınırının 120 TL olması.Bunun sebebi ise ödeme esnasında adınıza fatura kesilmesi ve %10’luk bir verginin olması.Yani 120 TL’ye ulaştığınızda 12 TL vergi kesintisi yapılarak hesabınıza 108 TL yatırılıyor.

Bir diğer eksisi ise uygulamanın sadece Android işletim sistemine sahip cihazlarda olması fakat bu sorunu yeni güncelle ile birlikte her 2 mağaza da aktif olarak çözeceklerini düşünüyorum.

Yazar Hakkında

Araba Teknik araç ve otomobil inceleme ile yola çıkan bir güncel blog olmayı hedeflemiş ve daha sonradan gündeme dair pek çok içeriği, haberi bünyesinde barındıran, Google News kayıtlı bir web sitesine dönüşmüştür. Bu yolculuğumuzda bize katıldığınız için teşekkürler. Sloganımız; "İçerisi şampiyonlar ligi..."

Yorum Yap