1. Ana Sayfa
  2. Sermayesiz İş Fikirleri
Trendlerdeki Yazı

Evde Bebek Tokası Yaparak Para Kazanma

Evde Bebek Tokası Yaparak Para Kazanma
0

Günümüzde özellikle minik bebekler için her şeyin doğal olanı tercih ediliyor.Ev ortamında yapacağınız el yapımı bebek tokası satarak çok iyi paralar kazanabiliriz.Artık bilgiye ulaşmanın kolay olması,ihtiyacımız olan birçok şeyi ev ortamında yapabilmemize olanak sağlıyor.Bu yazımızda ele alacağımız bebek tokası yapımı  da onlardan biri.Piyasa da satılan bebek tokalarının yapımında birçok zararlı kimyasal kullanılıyor.Özellikle maliyetin düşük olması sebebiyle atık malzemelerden üretilen tokalar,bebeğin terlemesiyle birlikte kolay bir şekilde paslanıyor.Aileler bebek ürünleri tercihlerini,kullanılan malzemenin kaliteli olup olmamasına göre belirliyor.

Bebek Tokası Nasıl Yapılır?

Bebek tokası yapmak oldukça basit bir iştir.Özellikle ev bütçesine katkı sağlamak isteyen ev hanımları için iyi bir gelir kapısıdır.Tuhafiye gibi yerlerden temin edeceğiniz birkaç parça ile,evde bebek tokası yaparak çok iyi paralar kazanabilirsiniz.Ancak dikkat etmeniz gereken nokta,toka yapımında kullanmış olduğunuz malzemelerin kaliteli olması gerekmektedir.Sırf üretim maliyetini azaltmak için ucuz,kolay paslanan malzemeler tercih etmemelisiniz.

Nasıl yapılacağı hakkında internetten birden fazla teknik bulabilirsiniz.Sizlere örnek olabilmesi adına bir video bırakıyorum.Bu video’dan yola çıkarak daha farklı teknikler üretebilirsiniz.

Evde Bebek Tokası Yaparak Ne Kadar Kazanırım?

Ortalama 100-150 TL arası alacağınız malzemeler ile 100’den fazla bebek tokası üretebilirsiniz. Bu üretecek olduğunuz bebek tokalarını ise çevrenizdeki bebekli ailelere,bebek ürünleri satan dükkanlara,tuhafiye lere satabilirsiniz.Yapmış olduğunuz ürünleri İnstagram,Facebook gibi sosyal mecralarda da çok kolay satabilirsiniz

.Piyasa da iyi bir bebek tokası fiyatının 15-20 TL arası olduğunu düşünürsek,150 TL’ye alacağınız ürünler ile 2000 TL gibi bir rakam kazanabilirsiniz.Buradaki kazanacağınız para,ortaya çıkarmış olduğunuz tokanın nasıl göründüğü ve kalitesine bağlıdır.Eğer etrafınız da bebekli aileler var ise ürünü ilk olarak onlara tanıtıp,referans olmalarını sağlayabilirsiniz.

Söz konusu bebekler olduğu için dikkat çekici,canlı renkler kullanmanız gelirinizi büyük ölçüde etkileyecektir.Eğer bebek ürünleri satan dükkanlar aracılığı ile satmayı düşünüyorsanız bu tür mağazalara numune bırakarak sipariş üzerine de çalışabilirsiniz.Unutmayın kazanacağınız miktar,sizin ortaya çıkardığınız ürün ve pazarlama yeteneğinize bağlıdır.


Bu konumuzda son zamanlar da popüler bir gelir kaynağı olan evde bebek tokası yapımından bahsettik.Dilerseniz sitemiz de bulunan diğer konulara da göz atarak evde yapabileceğiniz ek iş fikirlerini inceleyebilirsiniz.

Yazar Hakkında

Araba Teknik araç ve otomobil inceleme ile yola çıkan bir güncel blog olmayı hedeflemiş ve daha sonradan gündeme dair pek çok içeriği, haberi bünyesinde barındıran, Google News kayıtlı bir web sitesine dönüşmüştür. Bu yolculuğumuzda bize katıldığınız için teşekkürler. Sloganımız; "İçerisi şampiyonlar ligi..."

Yorum Yap