1. Ana Sayfa
  2. Evde Ek İş

Evde Çanta Yaparak Para Kazanma

Evde Çanta Yaparak Para Kazanma
0

Günümüzde oldukça popüler olan ve farklı kategorilerde iş fikirlerini ortaya çıkaran bir sektör olmuştur evde ek iş yaparak para kazanmak. Bu iş fikirlerinden birçok kişi yararlanarak ev ekonomisine katkıda bulunmaktadır. El becerisine ve göze hitap edecek şekilde görsel zevkine güvenen herkes evde çanta yaparak para kazanabilir.

Evden ek iş yaparak para kazanmanı ve ek gelir elde etmenin birçok farklı yol ve yöntemi vardır. Evde ek iş fikirlerinden bir tanesi de çanta üretip satmaktır. Özellikle ev hanımlarının emeklilerin öğrencilerin aha doğrusu el becerisi olan hemen herkesin yapabileceği bir iştir evde çanta yapma ve süsleme. Evde çanta yapma ve süsleme işi ile hem boş vaktinizi değerlendirebilir hem de ev ekonomisine katkıda bulunabilir siniz.

Çantalar bayanların her daim tercih ettiği ve vazgeçemediği eşyalarından bir tanesidir. Bu yüzden evde çanta yapma ve süsleme işi yaparak iyi bir ek gelir sağlayabilirsiniz. Çünkü el emeği olan farklı motif ve türdeki kimsede bulunmayan ürünler kadınlar tarafından çok tercih edilmektedir. Ürettiğiniz ve süslediğiniz farklı şekil ve modellerdeki kişiye özel çantalarınızı internet üzerinden pazarlayabilir siniz ya da mağazalar aracılığı ile satarak para kazanabilirsiniz. Evde çanta süsleme işini firma aracılığı ile yapacaksanız firmalar çanta için gerekli eşyaların tamamını size getirecektir. Size de çantaları süslemek göze hitap edecek farklı model ve şekilleri ortaya koymak kalacaktır. Evde çanta süsleme işi yaparak ortalama 1200 TL civarında ek gelir elde edeceksiniz.

 

Yazar Hakkında

Araba Teknik araç ve otomobil inceleme ile yola çıkan bir güncel blog olmayı hedeflemiş ve daha sonradan gündeme dair pek çok içeriği, haberi bünyesinde barındıran, Google News kayıtlı bir web sitesine dönüşmüştür. Bu yolculuğumuzda bize katıldığınız için teşekkürler. Sloganımız; "İçerisi şampiyonlar ligi..."

Yorum Yap