1. Ana Sayfa
 2. Evde Ek İş

Evde Dezenfektan Paketleme İşi

Evde Dezenfektan Paketleme İşi
15

Son günlerde en çok rağbet gören iş sektörleri arasında sağlık sektörü ile alakalı iş alanları ilk sırada gelmektedir. Özelikle de Covid-19 yani Corona Virüs salgının dünyanın tamamını etkisi altına almasından sonra sağlık alanında ortaya çıkan açığı gidermek için firmaların yoğun bir şekilde çalışmaları devam etmektedir. Firmaların yoğun mesai harcadığı şu günlerde sizlerde Evde dezenfektan paketleme işi yaparak aile bütçenize ek gelir elde ederek şu zor günlerde maddi yönden rahatlama şansını yakalamış olabilirsiniz.

Evde Dezenfektan Doldurma İşi

Antiseptik olarak geçen dezenfektan işine olan talebin artması beraberinde bu iş alanında insan gücüne olan talebin artmasına neden oldu. Virüsün son derece kolay bir şekilde bulaşması ve özellikle de ellerimiz ile yüzümüze bulaşarak insan sağlığını tehdit eder hale gelmesinden sonra dezenfektan kullanan kişi sayısının her geçen gün artması beraberinde dezenfektanlara olan taleplerin artmasına neden oldu. Sağlık Bakanlığının son günlerde yapmış olduğu açıklamalardan sonra merdiven altı bu işi yapan firmalara cezaların gelmesinden sonra, Sağlık Bakanlığı onaylı bu işi yapan firmaların da paketleme işinde çok ciddi insan gücüne ihtiyaçları ortaya çıkmıştır. Sizlerde bu alanda hizmet veren firmalar ile iletişime geçerek Evde dezenfektan paketleme işi yapabilir ve bütçenize katkı da bulunabilirsiniz. Evden çıkmanın son derece sıkıntılı olduğu şu günlerde hem evde oturarak para kazanabilir hem de can sıkıntısını bu şekilde giderme şansını bulabilirsiniz.

Ellerimizde bulunan bakterileri öldürmek için son derece etkili olan bu dezenfektanlardan özelikle alkol oranına göre farklı türleri bulunmaktadır. Alkol oranı %60, %70 ve %80 oranında olan farklı türden dezenfektanların bulunmasından dolayı alacağınız iş ile alakalı olarak oranına göre paketleme yapacağınızı unutmayınız.

Evde Dezenfektan Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Sağlık Bakanlığının ve Ticaret Bakanlığının onayını almış olan firmaların üretim yaptığı dezenfektan işinde sizlerde bu firmalar ile iletişime geçerek vatandaşlarımız için sağlık açısından son derece önemli olan bu işi yapabilirsiniz. Bunun için çalışacağınız firmanın merdiven altı firma olmamasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Aksi durumda insan sağlığı açısından son derece önemli olan bu işlemde insanların sağlığını tehdit eden ürünleri paketleyerek vicdanı olarak rahat olmayabilirsiniz. Bu yüzden de çalışacağınız firmanın Bakanlık onaylı olup olmadığına dikkat etmeniz gerekmektedir.

Evde Dezenfektan Paketleme İşi ile Ne Kadar Kazanabilirim?

Paket başına çalışan bu firmaların paket başı için ortalama olarak 0.50 TL ile 1 TL arasında değişen fiyatları bulunmaktadır. Diğer işlere göre biraz daha kolay olan bu işi yaparak sizlerde ciddi rakamlar kazanabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Araba Teknik araç ve otomobil inceleme ile yola çıkan bir güncel blog olmayı hedeflemiş ve daha sonradan gündeme dair pek çok içeriği, haberi bünyesinde barındıran, Google News kayıtlı bir web sitesine dönüşmüştür. Bu yolculuğumuzda bize katıldığınız için teşekkürler. Sloganımız; "İçerisi şampiyonlar ligi..."

Yorum Yap

Yorumlar (15)

Popüler Yorumlar
 1. 3 sene önce

  Merhaba bu işi yapabilirim. Üniversite öğrencisiyim. Evde bütün gün vaktimi ayırırım. Mailden ulaşabilirsiniz.

 2. Tüm gün evdeyim bu işleri yapabilirim geri dönüş yaparsanız sevinirim. Gaziantep te oturuyorum

Yapılan Yorumlar
 1. 4 sene önce

  İse ihtiyacım var evde yapabileceğim bir iş kendime güveniyorum

 2. 4 sene önce

  merhaba öğrenciyim ve kendi ihtiyaçlarımı karşılamam gerekiyor daha öncelerinde yara bandı paketleme işiyle uğraştım elim pratik ve hızlıdır. geri dönüş yaparsanız sevinirim

 3. 4 sene önce

  ıspartadan yazıyorum bütün vaktimi yapacağım işe ayırabilirim

 4. 4 sene önce

  Öğrenciyim evde vaktim bol ve bu işe ihtiyacım var mailden ulaşabilirsiniz

 5. Merhaba evde ekiş arıyorum elim yatkın ev hanımıyım ekibim var

 6. 4 sene önce

  Merhaba evde yapabilecegm bir iş arıyorum 1 çocuğum var çalışmıyorum İstanbul’da yaşıyorum

 7. Merhaba istanbul istinyede oturuyrum paketleme işi yapmak istiyorum elim hızlıdır yardımcı olursanız sevinirim bu işi iki kişi yapicaz çok ihtiyacımız var geri dönüş yaparsanız sevinirim

 8. 4 sene önce

  Adım Kübra, Ankara Sincan’da yașıyorum, öğrenciyim, ev kredisi ödüyoruz.. Evde 4 kişiyiz bu işi yapmak istiyoruz. Teşekkürler..

 9. 4 sene önce

  Adım müzehher akyüz , istanbul maltepede ikamet etmekteyim yaşadığımız bu zor günlerde annem ve babam kronik olduğu için benim evden çıkmadan gelir sağlamam gerekiyor ögrenciyim bu paraya çok ihtiyaçım var. Bu gibi işlerde daha önce arkadaşıma yardım etmiştim pratik şekilde hazirlayabiliyorum

 10. 3 sene önce

  Çok ihtiyacım var ve yapabileceğim bir iş. Geri dönüş yaparsanız çok sevinirim.

 11. 3 sene önce

  Antalya Kepez Gülveren mahallesinde 4 arkadaş beraber kalıyoruz. Isterseniz hepimiz de her türlü paketleme işini yapabiliriz.

 12. Ev hanımıyım herhangi paketleme işi yapabilirim 4 kişiyiz düzenli disiplinli çalışmayı yaptığım işin hakkını vermeyi severim bu işe çok ihtiyacım var eşim işsiz yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

 13. Melek adanada yasyrm 30 yasndaym evliyim paketleme isi yapmak istiyorum terlik dezenfektan maske havlu paketleme hangisi olursa yaparm

 14. Tüm gün evdeyim bu işleri yapabilirim geri dönüş yaparsanız sevinirim. Gaziantep te oturuyorum

 15. 3 sene önce

  Merhaba bu işi yapabilirim. Üniversite öğrencisiyim. Evde bütün gün vaktimi ayırırım. Mailden ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir