1. Ana Sayfa
  2. Evde Ek İş
Trendlerdeki Yazı

Evde Ek İş Yapmak İstiyorum

Evde Ek İş Yapmak İstiyorum
1

Bu konumuzda ekonominin kötü olduğu günler de,internet ortamında sıkça aratılan evde ek iş yapmak istiyorum,Ek gelir sağlamalıyım fakat ne iş yapmalıyım?diyenlere fikir verebilmek adına,hangi işleri yapmak karlı onları listeledik.Geçim sıkıntısı yaşıyor ve ek iş yapmak istiyorum diyorsanız,eviniz rahatlığında çalışarak yüksek kazançlar elde edebileceğiniz işleri sizler için araştırdık. Ek iş yaparak para kazanmak isteyenler için Türkiye’de en çok dağıtılan ek işler konusunda bir araştırma yaparak sizlere bu konuda destek olmak en temel amacımız.Şimdi lafı daha fazla uzatmadan nedir bu işler gelin hep birlikte göz atalım.

Evde Yumurta Kabukları Süsleme

Yumurta kabukları çok çeşitli şekillerde birer ev dekoru ve süsleme malzemesi olarak kullanılabiliyor.Sadece birkaç renk ojeyle ve çok kısa bir sürede muazzam yumurta dekorları oluşturabileceksiniz.Evde oluşturduğunuz bu dekorasyon ürünlerini ister satarak ek gelir elde edin,ister evinizde dekor amaçlı kullanın.Hatta çocuklarınızla birlikte yapabileceğiniz çok keyifli bir etkinlik şeklinde de bu çalışmayı gerçekleştirebilirsiniz. Ojeler ile ebru desenli yumurtaları nasıl yapacağınızı öğrenmek için  Evde Yumurta Kabukları Süsleyerek Para Kazanma konumuza göz atabilirsiniz.

Yapraklardan Dekorasyon Ürünleri Yapma

Ağaçlardan topladığınız ya da evdeki çiçeklerinizin dökülen yapraklarından şeffaf tablolardan,avize süslemeye kadar birçok dekorasyon ürünü tasarlayabilirsiniz.Üstelik bu tasarımın maliyeti neredeyse sıfırdır.Çiçek yada ağaç yapraklarını değerlendirerek dekorasyon ürünü yapmanın birçok yolu var.Bunların bazıları;Şeffaf yapraklı tablo yapımı,yeşil yapraklı Feniks familyasından dekorasyon ürünleri,kurumuş yapraklardan avize yapımı..vb. Evinizde yapabileceğiniz bu dekorasyon ürünlerini kendiniz kullanabileceğiniz gibi,satışını yaparak da çok güzel paralar kazanabilirsiniz.Ağaç yapraklarından dekorasyon ürünleri yaparak nasıl para kazanabileceğini öğrenmek için,Yapraklardan Dekorasyon Ürünleri Yaparak Para Kazanma konumuza göz atabilirsiniz.

Evde Yastık Kılıfından Yer Minderi Yapma

Yapımı oldukça kolay olan bu yer minderlerini iğne iplik kullanabilen birçok kişi kolaylıkla yapabilir.Özellikle küçük yaştaki çocuklu aileler için çocuk odalarında renkli ve eğlenceli minderler oldukça çok tercih ediliyor.İster kendi eviniz için yapın,ister yer minderi satışı yaparak para kazanın.Evde yastık kılıflarından yer minderi yaparak nasıl para kazanacağınızı öğrenmek için Evde Yastık Kılıfından Yer Minderi Yapma konumuza göz atabilirsiniz.

Yazı Yazarak Para Kazanma

İlkokul sıralarından bu yana ömrümüzün büyük çoğunluğu aslında yazı yazarak geçiyor.Kimimiz şiir yazmayı seviyor boş sayfalara şiirler yazıyoruz,kimimiz ise günlük tutmaktan keyif alıyoruz.Peki yazı yazarak para kazanmak mümkün mü? Cevap çok net,evet mümkün.Yazı yazarak nasıl para kazanabileceğini merak ediyorsanız Yazı Yazarak Para Kazanmak konumuza göz atabilirsiniz.

Epoksi Masa Ve Sehpa Yapımı

Epoksi reçinesi ile saydam görünümlü muhteşem masa ve sehpalar yapıp satarak gelir sağlayabilirsiniz.Ahşap,doğal taş,araba motoru parçaları gibi ürünleri kullanarak saydam sehpalar yapıp ev veya iş yerlerimizde kullanabileceğimiz gibi,bu dekoratif ürünlerin satışını yaparak da çok iyi paralar kazanabiliriz.Evde epoksi masa sehpa yaparak nasıl para kazanabileceğinizi merak ediyorsanız,Epoksi Masa Ve Sehpa Yaparak Para Kazanma konumuza göz atabilirsiniz.

Evde Halat İpten Sepet Yapımı

Halat iplerden yapılan sepetler,hem dekoratif amaçlı hemde eşyaların saklanmasında kullanılabiliyor.Renk renk ve farklı desenlerde yapılan bu halat sepetler,evde ek iş yapmak istiyorum diyenler için oldukça zevkli bir iş modelidir.Genelde kadınlar bu iş için uygun olsa da,erkeklerinde çok rahat yapabileceği bir iştir.Üstelik yapımı için büyük sermayelere de gerek yok.Ufak miktarda paralarla bu işi çok rahat yapabilirsiniz.

Piyasa da halat iplerle yapılan sepetler en-boy oranına,renk ve desen modeline göre farklı farklı fiyatlardan alıcı buluyor.Evde halat iplerle;peçetelik,çamaşır sepeti,oyuncak kutusu ve daha birçok şeyi yapabilirsiniz.Genellikle çeyiz ve hediyelik eşya satan yerlerden alabileceğiniz bu sepetleri,evde kendiniz yaparak çok daha ucuza mâl edebilirsiniz.Evde halat ipten sepet yaparak nasıl para kazanabileceğinizi merak ediyorsanız,Evde Halat İpten Sepet Yaparak Para Kazanma konumuza göz atabilirsiniz.

Evde Düğme Paketleme İşi

Paketleme işleri arasında, düğme paketleme işi oldukça ilgi görmekte. Türkiye’nin birçok şehrinde bulunan evde düğme paketleme işi, imalatçı firmalar aracılığı ile yapılmaktadır.Bu işe başvurmak için sahibinden gibi ilan sitelerinden veya sosyal medya hesaplarından başvuru yapılabiliyor.Sizler de boş vaktiniz de veya tam zamanlı bir iş olarak evde düğme paketleme işi alabilir,iş veren firmanın talimatlarına göre paketleme yapabilirsiniz.Sizde düğme paketleme işi ile nasıl para kazanacağınızı merak ediyorsanız,Evde Düğme Paketleme İşi konumuza göz atabilirsiniz.

Antika Eşya Satarak Para Kazanma

Antika eşya satmak oldukça kârlı bir iştir.Özellikle antika vazolar,antika saatler,antika oyuncaklar bu işin tutkunları tarafından fazla rağbet görür.Antika eşya satma işine sermayesiz bir şekilde başlayıp,büyük bir koleksiyoner haline gelebilirsiniz.Evinizin köşesinde duran sizin için değersiz ve eski bir eşya,bir başkasının koleksiyonunu tamamlamak için aradığı parça olabilir.

Bu işe başlayabilmek için ilk başta sermaye ye ihtiyacınız yoktur.Sizin ya da çevrenizdekilerin evinin bir köşesinde duran değerli olabileceğini düşündüğünüz eski eşyaları,internetten veya bulunduğunuz şehirdeki antika mağazalarından araştırarak ürünün antika olup olmadığını öğrenebilirsiniz.Eğer ürün antika özelliklerini taşıyor ve temiz durumda ise bu ürünü satarak çok iyi paralar kazanabilirsiniz.Antika eşya satarak nasıl para kazanacağınızı merak ediyorsanız,Antika Eşya Satarak Para Kazanma konumuza göz atabilirsiniz.


Bu konumuzda ek iş yapmak istiyorum diyenlere fikir olabilmesi için birkaç iş fikri sunduk.Daha farklı ne tür işler yaparak para kazanabileceğinizi merak ediyorsanız,sitemiz de bulunan diğer konulara da mutlaka göz atmanızı öneririz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Evde Kına Paketleme İşiFacebook’tan Para Kazanma-2023Para Kazandıran 12 Mobil Uygulama

Yazar Hakkında

Araba Teknik araç ve otomobil inceleme ile yola çıkan bir güncel blog olmayı hedeflemiş ve daha sonradan gündeme dair pek çok içeriği, haberi bünyesinde barındıran, Google News kayıtlı bir web sitesine dönüşmüştür. Bu yolculuğumuzda bize katıldığınız için teşekkürler. Sloganımız; "İçerisi şampiyonlar ligi..."

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. Bilgi verir misiniz instagramdan da yazdım..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir