1. Ana Sayfa
  2. Evde Ek İş
Trendlerdeki Yazı

Evde Priz Saklama Kutusu Yaparak Para Kazanma

Evde Priz Saklama Kutusu Yaparak Para Kazanma
4

Günümüzde teknoloji ilerledikçe evlerimizdeki teknolojik ürünlerin de sayısı artıyor. Bilgisayar kablosu,cep telefonlarının şarj kablosu,uydu alıcısı kablosu derken bir kablo karmaşasıyla iç içe kalıyoruz.Artık evimizde doğru düzgün bir teknolojik ürün kurmak, aynı zamanda birden fazla parçayı bir araya getirip bağlamak demek oluyor. Ancak bu sorunları priz saklama kutusu ile çözmemiz mümkün.

Her ne kadar kablosuz teknolojiler gelişmiş olsa da,kullandığımız cihazların fişe takılması gereken parçaları olabiliyor. Bu yazımızda sizinle birlikte priz saklama kutusu yaparak bu kablo karmaşasından nasıl kurtulunur,priz saklama kutusu satarak nasıl para kazanılır? onu anlatacağız.

Priz Saklama Kutusu Nasıl Yapılır?

Bu yöntem sayesinde,artık siz de kablo karmaşasını ortadan kaldıracak ve özellikle çocuklu ailelerin çok dikkat etmesi gereken kablo ve priz kazalarının bir nebze önüne geçmiş olacaksınız.

Gerekli Malzemeler;

  • İhtiyacımız olan şey,çoğaltma prizin içine sığabileceği boyutta bir kutu.Farklı ebatlardaki ayakkabı kutularını tercih edebilirsiniz.
  • Maket Bıçağı
  • Makas
  • Cetvel
  • Silikon ya da sprey yapıştırıcı

Öncelikle kutumuzu güzel bir desende kaplamak için,kitap ciltleri ya da desenli kumaşlar dan faydalanabiliriz. Kutuyu kaplayacağımız şeye karar verdikten sonra,sprey yapıştırıcı ya da silikon yardımı ile kutumuzu kaplıyoruz.

Ardından kutu üzerinde orantılı olması için cetvel yardımıyla ortalama 3-4 deliklik ölçü alıyoruz.Mantık olarak kullanacağınız çoklu prizdeki sayı kadar delik açmalısınız.Yani priz de üç bölüm varsa üç tane, dört bölüm varsa dört tane delik açmalısınız. Bu deliklerin kabloların rahatça geçmesine olanak sağlayacak ölçüde olmasına da dikkat etmeliyiz.

Çoğaltma prizinin kablosunun da geçeceği kadar bir delik oluşturduktan sonra pürüzlü kalan yerleri silikon yardımıyla düzeltiyoruz.Ve son olarak çoğaltma prizini kutunun içerisine yerleştirip açmış olduğumuz deliklerden kabloları geçirip, kutunun kapağını kapatıyoruz.İşlem bu kadar!

Yapım aşamasını daha iyi anlayabilmeniz için alt tarafa bir video bırakıyorum.Yapılış videosunu izleyerek daha net anlayabilirsiniz.

Evde Priz Saklama Kutusu Yaparak Nasıl Para Kazanırım?

Evinizde yapmış olduğunuz priz saklama kutusu sayesinde ek gelir elde edebilirsiniz.Bu ürünleri çevrenizdekilere ya da internet ortamından satarak çok güzel paralar kazanabilirsiniz.Bulunduğunuz şehirdeki semt pazarlarında tezgah açabilir,ev dekorasyon ürünleri satan mağazalara ürününüzü tanıtabilirsiniz.Yapımının düşük maliyetli olması sebebiyle kâr marjı çok yüksektir.Ortalama 4 kabloluk bir priz saklama kutusunun fiyatı 25 Türk Lirası’dır.İlk önce yapmış olduğunuz ürünleri kendi evinizde kullanmanız,evinize gelen misafirleri etkileyecektir.Bu sayede onlardan da sipariş alabilirsiniz.Kazanacağınız paranın miktarı tamamen sizin pazarlama yeteneğinize bağlıdır.Ayda 100 Lira’da kazanabilirsiniz 3000 Lira’da.

Bu konumuzda sizlere evde ek iş olarak yapabileceğiniz bir iş modeli olan priz saklama kutusu yaparak para kazanmadan bahsettik.Sitemizde bulunan diğer konulara da göz atarak,ek iş,internetten para kazanma,yeni iş fikirleri gibi konularımızı inceleyebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Evde Taş Boyama İşi İle Para Kazanma   Evde Ek İş Facebook Grubumuza Katılın

Yazar Hakkında

Araba Teknik araç ve otomobil inceleme ile yola çıkan bir güncel blog olmayı hedeflemiş ve daha sonradan gündeme dair pek çok içeriği, haberi bünyesinde barındıran, Google News kayıtlı bir web sitesine dönüşmüştür. Bu yolculuğumuzda bize katıldığınız için teşekkürler. Sloganımız; "İçerisi şampiyonlar ligi..."

Yorum Yap

Yorumlar (4)

  1. Harika bir fikir bu siteye ne zaman girsem hep ilginç daha ince rastlamadigim iş fikirleri görüyorum, teşekkürler

  2. ilginç bir fikir gercekten tebrik ederim ilk önce kendim için yapıp denicem

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir