1. Ana Sayfa
  2. Sermayesiz İş Fikirleri
Trendlerdeki Yazı

Fosforlu Gece Lambası Yaparak Para Kazanma

Fosforlu Gece Lambası Yaparak Para Kazanma
4

Bu konumuzda sizlere farklı bir iş fikri olan karanlıkta parlayan fosforlu gece lambası yapımından bahsedeceğiz. Üstelik bu gece lambası için elektriğe de ihtiyacımız olmayacak.Karanlıkta parlayan fosforlu gece lambaları çocuklar tarafından oldukça ilgi görmekte.Yapımı oldukça kolay olan bu gece lambalarını yaşlısından gencine birçok kişi kolaylıkla yapabilir. Özellikle küçük yaştaki çocuklar için karanlık oda da uyumak ürkütücü olabiliyor ancak rengarenk fosforlu gece lambaları sayesinde bu korkuları eğlenceye dönüşüyor.İster çocuğunuz için yapın,ister fosforlu gece lambası satışı yaparak para kazanın.Şimdi lafı daha fazla uzatmadan fosforlu gece lambası nasıl yapılır?Yapmış olduğunuz lambaları satarak nasıl para kazanırsınız?gibi soruların yanıtına bakalım.

Fosforlu Gece Lambası Nasıl Yapılır?

Sadece 2 ürün sayesinde muhteşem fosforlu  gece lambaları yapabilirsiniz.İhtiyacınız olan malzemeler şöyle;

  • Renkli fosfor çubukları
  • Kavanoz
  • Su

Yapılışına geçmeden önce dikkat etmeniz gereken en önemli husus,fosfor çubuklarının içerisinde zararlı kimyasal maddeler vardır.Bu yüzden çocukların ulaşamayacağı bir nokta da bulundurmanız gerekecektir.Sizde fosforlu gece lambası yaparken mutlaka önleminizi alınız.Eldiven takmayı unutmayın!

İlk önce fosfor çubuklarını ufak ufak kırarak içerisindeki maddenin sıvı hale gelmesini sağlıyoruz.Daha sonra bir ucunu makas yardımıyla keserek içerisindeki renkli sıvıyı kavanoza boşaltın.Arzu ettiğiniz kadar fosfor çubuğu kullanabilirsiniz fakat birkaç tane kullanmanız yeterli olacaktır.

Daha sonra kavanozun içerisine su koyarak ağzını kapatın ve iyice çalkalayın.(Burada su koymadan da fosforlu gece lambası yapabilirsiniz ancak su ile daha güzel bir görüntü oluşuyor)İşlem bu kadar basit!Kavanozu karanlık bir ortama koyarak nasıl gözüktüğünü inceleyebilirsiniz.

Genelde çocuk odalarında tercih ediliyor fakat koridorlara da bu fosforlu gece lambalarını koyarak geceleri muhteşem bir görüntü elde edebilirsiniz.

Yapılışını daha iyi anlayabilmeniz için alt tarafa video bırakıyorum.

Fosforlu Gece Lambası Satarak Nasıl Para Kazanırım?

Karanlıkta parlayan fosforlu gece lambasını internet üzerinden satarak çok güzel paralar kazanabilirsiniz.Gece lambalarını semt pazarlarında tezgah kurarak insanlara tanıtabilir ya da çevrenizdeki arkadaşlarınıza satabilirsiniz. Bulunduğunuz şehirdeki ev dekorasyon ürünleri satan mağazaları ziyaret ederek ürünlerinizi tanıtabilirsiniz. Özellikle çocuklu aileler sizin en potansiyel müşterileriniz olacaktır.Bu yüzden oyuncak satılan yerlerde ürünü tanıtmanız satışlarınızı büyük ölçüde etkileyecektir.Piyasa da adından yeni yeni bahsedilen bu iş fikri sayesinde çok iyi paralar kazanabilirsiniz.Burada kazanacağınız miktar tamamen sizin pazarlama yeteneğinize bağlıdır.Ayda 500 Lira’da kazanabilirsiniz 5000 Lira’da.

Bu konumuzda sizlere piyasa da yeni olan fosforlu gece lambası iş fikri nden bahsettik.Ev ek gelir sağlayabileceğiniz daha farklı iş fikirleri için sitemizde bulunan diğer konulara da mutlaka göz atmanızı öneririz.

İlginizi çekebilir: Fosforlu Oyun Hamuru Yaparak Para KazanmaEvde Ek İş Facebook Grubumuza Katılın

Yazar Hakkında

Araba Teknik araç ve otomobil inceleme ile yola çıkan bir güncel blog olmayı hedeflemiş ve daha sonradan gündeme dair pek çok içeriği, haberi bünyesinde barındıran, Google News kayıtlı bir web sitesine dönüşmüştür. Bu yolculuğumuzda bize katıldığınız için teşekkürler. Sloganımız; "İçerisi şampiyonlar ligi..."

Yorum Yap

Yorumlar (4)

  1. Bu işe çok ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir