1. Ana Sayfa
  2. Bankalar

Garanti Bankası Çalışma Saatleri 2023 GÜNCEL

Garanti Bankası Çalışma Saatleri 2023 GÜNCEL
0

Bankalar para transfer işlemlerini belirledikleri mesai saatleri içerisinde gerçekleştirmektedir. Bu saatler, kullanılan platforma göre değişkenlik göstermektedir. İşlemlerinizi bu saatler içerisinde gerçekleştirmeniz gereklidir aksi takdirde takiben ilk iş gününü beklemek durumunda kalırsınız. Garanti Bankası Çalışma Saatleri adlı yazımızda, bankanın tüm platformlarındaki çalışma saatleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Garanti Bankası Şubeleri Çalışma Saatleri

Garanti Bankası şubeleri 09:00 – 17:00 saatleri arasında işlem gerçekleştirmektedir. Resmi tatiller iş günü kapsamında sayılmamaktadır ve bu dönemlerde şubeler kapalıdır. Mesai saatleri içerisinde Garanti Bankası şubelerine giderek para transferleri, fatura ödemeleri, kredi işlemleri, kredi kartı talimatları gibi birçok konuda işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Garanti Bankası şubeleri hafta sonu ve resmi tatillerde kapalıdır. İşlemlerinizi gerçekleştirmek için tatil gününü takiben ilk iş günü uğramanız gerekmektedir. Bunlara ek olarak 12:30 ile 13:30 saatleri arasında çalışanların öğlen molası bulunmaktadır. Öğlen molasında işlemleriniz gerçekleşmez. Saat 13:30 itibariyle çalışanlar tekrar yerini alarak çalışmaları sürdürmektedir.

Garanti Bankası İnternet Bankacılığı ve Mobil Bankacılık

Garanti Bankası’na ait internet bankacılığı ve mobil bankacılık uygulamalarından 7 gün 24 saat işlem yapabilirsiniz. Dijital bankacılık uygulamaları, banka şubelerinden gerçekleştirebildiğiniz birçok işlemi yapmanıza olanak sunmaktadır. Fatura ödeme, para transferi, kart bilgileri sorgulama veya diğer talepleriniz için internet ve mobil bankacılık uygulamasını kullanabilirsiniz.

  • EFT işlemlerinizi iş günlerinde 09:00 – 17:00 saatleri aralığında gerçekleştirebilirsiniz. Diğer durumlarda EFT işlemleriniz takiben ilk günü yürürlüğe alınır.

Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri

Garanti Bankası müşteri hizmetleri günün her saati aktif olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Banka şubelerinden ve dijital bankacılık kanallarından gerçekleştirdiğiniz birçok işlemi müşteri hizmetleri aracılığıyla da gerçekleştirebilirsiniz. Bunlar; para transferi, fatura ödeme, kart bilgileri sorgulama, kart limiti sorgulama, bakiye sorgulama, borç sorgulama, kredi talebi şeklinde sıralanabilir. Garanti Bankası müşteri hizmetleri 444 0 333 numaralı iletişim kanalından hizmet vermektedir.

  • EFT işlemleriniz iş günlerinde 09:00 – 17:00 saatleri arasında gerçekleştirilmektedir. Resmi tatil, hafta sonu ve iş gününün mesai bitiminden sonraki EFT talepleriniz takiben ilk iş gününde yürürlüğe alınmaktadır.

Yazar Hakkında

Araba Teknik araç ve otomobil inceleme ile yola çıkan bir güncel blog olmayı hedeflemiş ve daha sonradan gündeme dair pek çok içeriği, haberi bünyesinde barındıran, Google News kayıtlı bir web sitesine dönüşmüştür. Bu yolculuğumuzda bize katıldığınız için teşekkürler. Sloganımız; "İçerisi şampiyonlar ligi..."

Yorum Yap