1. Ana Sayfa
  2. Bankalar

iGaranti Nedir? Nasıl Kullanılır?

iGaranti Nedir? Nasıl Kullanılır?
0

iGaranti uygulaması, Garanti Bankası’nın müşterileri için kullanıma sunduğu mobil uygulamadır. Bu uygulama sayesinde Garanti Bankası müşterilerine birçok kolaylık ve avantaj sağlanmaktadır. iGaranti nedir nasıl kullanılır adlı yazımızda uygulamanın tüm detaylarını ve sunduğu avantajları okuyuculara aktarmaktayız.

iGaranti Nedir?

iGaranti, Garanti Bankası müşterilerine sunulan ve içeriğinde birçok avantajı barındıran uygulamadır. iGaranti uygulaması sayesinde müşteriler tüm banka hesaplarını kontrol edebildiği gibi ödemelerini ve işlemlerini de izleyebilmektedir. Kullanıcıların aylık ödemelerini dikkate alan uygulama, ödemelerin sürekli tekrarlanması durumunda hatırlatma eklentisini de geliştirmekte ve yaklaşan ödemeler için haber vermektedir.

iGaranti Avantajları

iGaranti uygulaması Garanti Bankası müşterilerinin alışveriş ve ödemelerinde birçok kolaylığın yanında ek olarak fırsatları da sunmaktadır. iGaranti avantajları aşağıdaki şekilde sıralanabilir.

  • iGaranti uygulaması üzerinden parasal işlemlerinizi kontrol edebilir ve hesaplarınızı yönetebilirsiniz.
  • Havale, EFT gibi para yönlendirmelerini yapabilir ayrıca fatura ödemeleri gibi işlemlerinizi de gerçekleştirebilirsiniz.
  • iGaranti uygulamasının akıllı sistemi sayesinde yaklaşan fatura ödemeleriniz konusunda bildirimler aracılığıyla uyarı verilmektedir.
  • iGaranti kullanıcısının alışveriş yaptığı mağazaları çok sık kullanması durumunda, mağazadan fırsat kampanyaları hazırlanmakta ve kullanıcıya sunulmaktadır. Kullanıcı sadece iGaranti müşterilerine özel olan kampanyalardan yararlanabilmektedir.
  • Uygulama içerisinde birikim yapmanıza olanak sağlayan eklentiler mevcuttur. Birikim hesabı açarak birikimlerinizi bu alanda saklayabilirsiniz.

iGaranti İndir

iGaranti mobil uygulamasını kullanmak isteyen Garanti Bankası müşterileri, Google Play Store veya App Store yardımıyla uygulamaları mobil cihazlarına indirebilmektedir. Daha sonra mobil kullanıcı ve şifre bilgilerinizle sisteme giriş yaparak kullanmaya başlayabilirsiniz.

iGaranti Nasıl Kullanılır?

iGaranti uygulamasını kullanmak için ilk etapta Garanti Bankası müşterisi olmanız gerekmektedir. Müşteriler bu uygulamayı mobil cihazlarına indirdikten sonra cep bankacılığı şifreleri ile sisteme giriş yapabilmektedir. Cep bankacılık şifreniz yok ise yeni üyelik oluşturabilirsiniz. Karşınıza çıkan ekranda para transferi, para durumu, avantajlar ve fırsatlar yer almaktadır. Finansal işlemlerinizi yönetebildiğiniz gibi ihtiyacınız olan avantaj ve fırsatlardan da yararlanabilirsiniz. Yaşadığınız problemlere çözüm olması amacıyla müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek iGaranti nedir ve iGaranti nasıl kullanılır hakkında detaylı bilgilendirmelere ulaşabilirsiniz. Garanti Bankası müşteri hizmetleri 444 0 333 numaralı iletişim kanalından hizmet vermektedir.

Yazar Hakkında

Araba Teknik araç ve otomobil inceleme ile yola çıkan bir güncel blog olmayı hedeflemiş ve daha sonradan gündeme dair pek çok içeriği, haberi bünyesinde barındıran, Google News kayıtlı bir web sitesine dönüşmüştür. Bu yolculuğumuzda bize katıldığınız için teşekkürler. Sloganımız; "İçerisi şampiyonlar ligi..."

Yorum Yap