1. Ana Sayfa
  2. Bankalar
  3. İş Bankası Telefon Bankacılığı Direk Bağlanma 0850 724 0724

İş Bankası Telefon Bankacılığı Direk Bağlanma 0850 724 0724


İş Bankası Telefon Bankacılığı Direk Bağlanma

Şubeye gitmeden tıpkı şubedeymiş gibi bankacılık işlemlerini gerçekleştirebileceğiniz İş Bankası’nın telefon bankacılığı bölümüne 0850 724 0724 numarasını arayarak ulaşabilirsiniz. Aradıktan sonra 5+6+1 tuşlarına basarak direk müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz.

İş Bankası’nın telefon bankacılığı hizmeti ile şu işlemleri gerçekleştirebilirsiniz:

  1. Maximum Mobil İşlemleri
  2. Döviz Alım/Satım
  3. Kayıp/Çalıntı kart ihbarı
  4. Hesap bilgileri alma
  5. Şifre ve hesap bilgisi güncelleme
  6. Anadolu Sigorta ile ilgili işlemler
  7. Kredi Başvurusu ve Durumu Öğrenme

Tüm bu işlemleri kolayca gerçekleştirmek için müşteri hizmetleri sizden TC kimlik numaranızı veya hesap numaranızı isteyebilir. Bu bilgileri arama yaptığınız anda yanınızda bulundurmanız işinizi kolaylaştırır.

[irp]

Telefon Bankacılığı Şifresi Alma

Eğer telefon bankacılığı için kart şifrenizi hatırlamıyorsanız veya henüz almadıysanız sırasıyla 5-1-1 rakamlarını tuşlayarak “Geçici Şifre” alarak bankamatik ve telefon bankacılığı işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Bu şifre ile bankamatikten para çekme ve yatırma işlemlerini yapabilirsiniz.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Araba Teknik araç ve otomobil inceleme ile yola çıkan bir güncel blog olmayı hedeflemiş ve daha sonradan gündeme dair pek çok içeriği, haberi bünyesinde barındıran, Google News kayıtlı bir web sitesine dönüşmüştür. Bu yolculuğumuzda bize katıldığınız için teşekkürler. Sloganımız; "İçerisi şampiyonlar ligi..."

Yorum Yap