1. Ana Sayfa
  2. Evde Ek İş
Trendlerdeki Yazı

İŞKUR ‘dan Ev Hanımlarına Aylık 800 TL !

İŞKUR ‘dan Ev Hanımlarına Aylık 800 TL !
3

Türkiye İş Kurumu(İŞKUR), kadınlar için yeni bir projeyi hayata geçirdi. Ev hanımları artık evde el işi, kına paketleme, takı tasarımı gibi işler yaparak,  600-800 TL kazanabilecek.Uzun dönemdir gündem de olan proje nihayet hayata geçirildi.Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) yaklaşık 14 milyon ev hanımını yakından ilgilendiren ve onları ev bütçelerine destek olabilmeleri adına önemli bir projeyi daha hayata geçirmiş oldu.

Ev hanımları İŞKUR aracılığıyla ev ortamında çalışarak aile bütçesine katkı sağlayacak. Ortalama günlük 3-4 saat çalışmayla, 600-800 TL arası gelir elde edilebilecek.

Ev hanımlarına sunulan işler, nikah şekeri paketleme, bitki çayı paketleme, sabun, tel toka kutulama, kulak çubuğu ambalajlama,  tırnak kutulama, mandal paketleme, peçete halkası yapma, takı tasarım,kına paketleme,plastik tabak paketleme gibi işler karşılığında aylık ücret verilecektir.

Nasıl Kayıt Olunur?

Ev hanımları,bulunduğu şehirdeki iş kurumu’na giderek,iş ve meslek danışmanları aracılığıyla kayıt yaptırıp sisteme kaydedilecek. Kadınların eğitim sertifika ve belgeleri dikkate alınarak evde yapmalarına uygun işler SMS yolu ile bildirilecek.Ayrıca,İŞKUR’un resmi internet sitesinin iş ilanları sayfalarında ev kadınları için uygun olan tüm işlere ulaşabilirsiniz.

İŞKUR İletişim Numarası

Bulunduğunuz şehirdeki İŞKUR binalarını ziyaret edip,iş hakkında detaylı bilgi aldıktan sonra kayıt yaptırabilirsiniz.Dilerseniz BURAYAtıklayarak da telefon numaralarına ulaşabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Araba Teknik araç ve otomobil inceleme ile yola çıkan bir güncel blog olmayı hedeflemiş ve daha sonradan gündeme dair pek çok içeriği, haberi bünyesinde barındıran, Google News kayıtlı bir web sitesine dönüşmüştür. Bu yolculuğumuzda bize katıldığınız için teşekkürler. Sloganımız; "İçerisi şampiyonlar ligi..."

Yorum Yap

Yorumlar (3)

  1. Lutfen geri donu syapin bu ise cok ihtiyacim var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir