1. Ana Sayfa
  2. Ekonomi

Online Tanzim İle Sebze Meyveyi Çok Daha Ucuza Alın! 2023 TAKTİK

Online Tanzim İle Sebze Meyveyi Çok Daha Ucuza Alın! 2023 TAKTİK
Suzuki Maruti 800 içi
2

Son dönemlerde sebze meyve fiyatlarının artış göstermesiyle birlikte halkın yoğun tepkisinin ardından,Başkan Recep Tayyip Erdoğan Sivas’ta yaptığı açıklamada, “Gerekirse tanzim satışları belediye eliyle kurarız ve ucuza satış yaparız.” demişti.Tanzim satışları belediyelerin eliyle kurarız ve en ucuz fiyata bu ürünleri getiririz. İstanbul’da göreve geldiğimde fırıncılar bunu yapmıştı. Şehrin belli bölgelerine 3 tane ekmek fabrikası kurduk ve fiyatları da bir anda düşürdük.” cümlelerine yer vermişti.

Belediyelerle Tarım Kredi Kooperatifleri bir çalışma hazırladı ve mobil araçlarda tanzim meyve sebze satışına başlandı. Tanzim satış sayesinde vatandaşlar, sebze ve meyveleri marketlerdeki, pazardaki fiyatlardan ucuza satın alacaklar.Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, tanzim satış mağazalarına ilişkin, “İlk etapta İstanbul’da 50, Ankara’da 30’dan fazla noktada, hakiki değerinde olacak şekilde süreci başlatacağız.” demişti ancak bu tanzim ürünlerine internet üzerinden ulaşıp pazar kuyruklarına girmeden satın alabileceğiz.

Online Tanzim Ürünleri Nasıl Alınır?

İnternetin bizlere sağladığı faydaların arasına yeni birisi daha eklendi.Sebze ve meyve fiyatlarının artması sebebiyle şehirlerde tanzim yerleri kurulmasına karar verildi.Fakat bu tanzim yerleri öyle kalabalık oluyor ki 1 kilo biber alabilmek için 3 saat beklemek zorunda kalabiliyorsunuz.

EpttAvm nin yeni bir hizmeti sayesinde artık internet üzerinden oturduğumuz yerde pazar alışverişlerimizi çok daha ucuza yapabileceğiz.Peki online pazar alışverişimizi nasıl yapacağız gelin hep birlikte adım adım inceleyelim;

  • www.epttavm.com sitesine giriyoruz.
  • Ortada bulunan kategoriler den Kampanyalar sekmesine tıklıyoruz.
  • Açılan pencerede alt tarafa doğru indiğimizde,

  • gönderisine tıklayarak indirimli ürünlere ev ortamından sipariş vererek ulaşabilirsiniz.

Fiyatlar pazar yerlerine göre çok daha uygun.Örneğin kilosu 9 Türk Lirası olan ıspanağı epttavm üzerinden 4 Türk Lirasına alabilirsiniz.

Her geçen gün listeye yeni ürünlerinde ekleneceği söyleniyor.Kampanyanın geçerlilik tarihi 30/04/2023.Bu tarihten sonra indirimlerden faydalanamayacağız o yüzden elinizi çabuk tutmanızı öneririm.

Kampanya linkine ulaşamayanlar için BURAYAbırakıyorum.

Bu konumuzda sizlere ev ekonominize katkı sağlayabilmeniz için online tanzim kampanyasından bahsettik.Bütçenize yardımcı olabilecek konulara ulaşmak için sitemizde bulunan diğer konulara BURAYAtıklayarak ulaşabilirsiniz.
Bizleri FacebookTwitterİnstagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

Yazar Hakkında

Araba Teknik araç ve otomobil inceleme ile yola çıkan bir güncel blog olmayı hedeflemiş ve daha sonradan gündeme dair pek çok içeriği, haberi bünyesinde barındıran, Google News kayıtlı bir web sitesine dönüşmüştür. Bu yolculuğumuzda bize katıldığınız için teşekkürler. Sloganımız; "İçerisi şampiyonlar ligi..."

Yorum Yap

Yorumlar (2)

  1. Kargo ücreti kg başına mı alınacak eğer kargo ucuz ise pazara gitmeye gerek yok.bilgilendirmeniz için teşekkürler..

  2. 5 sene önce

    Şimdi Kocaelinden İstanbul’a dönüyorum, tanzim satış ve ptt online manav hizmetlerini deneyeceğim?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir