1. Ana Sayfa
 2. İnternetten Para Kazanma

Para Kazandıran Mobil Uygulama LOFİ (Lofi Nedir?)

Para Kazandıran Mobil Uygulama LOFİ (Lofi Nedir?)
2

LOFİ bir sosyal ticaret uygulamasıdır. LOFİ sizlere şehrinizdeki en avantajlı indirim ve fırsatları sunar. Yeme İçme, Etkinlik, Güzellik gibi günlük ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz onlarca kategoriden iş yerlerinin bulunduğu platformda alışveriş yaparak indirim kazanabilirsiniz.Üstelik topladığınız puanları nakite çevirerek banka hesabınıza aktarabilirsiniz.

Uygulamadaki reklam platformunu kullanarak, iş yerlerinin ve kurumsal firmaların sunduğu indirim ve fırsatların reklamlarını görüntüleyerek  puan kazanabilirsiniz.

Lofi Puan nedir ve nasıl kazanılır?

Uygulamadaki reklam platformunun kullanarak, iş yerlerinin ve kurumsal firmaların sunduğu indirim, fırsat ve özel reklamları görüntüleyerek ve ziyaret ederek puan elde edilmektedir. LOFİ mobil uygulamasını tavsiye ederek, kendinize bir ekip kurup puan kazancınızı artırabilirsiniz.

Puan kazanmak için ne yapmak gerekir?

Puan kazanabilmek için öncelikle gerçek kişi olduğunuzu doğrulamanız gerekmektedir. Diğer-Profil Ayarları bölümünde yer alan “Hesabımı” aktifleştir butonuna tıklayıp hesabınızı aktifleştirmelisiniz. Her bir kullanıcının sadece tek bir LOFİ hesabı olabilir. Bu nedenle kimlik doğrulama işlemi gereklidir.

TC Bilgimi Neden Vermeliyim?

TC bilgileri,kimlik doğrulama işlemleri için gereklidir. Ayrıca kazanç elde ettiğinizde, kazancınızın vergilendirilebilmesi için stopaj ödenmektedir. Adınıza stopaj ödenmesi için TC kimlik numaranızın “stopaj evrakında” yer alması gerekmektedir.

Lofi Ekip nedir?

Sizin kayıt ettiğiniz LOFİ kullanıcıları ve onların kayıt ettiği kullanıcılar sizin ekibinizdir. Kendinize 11 kademeli ekip kurabilir ve kazanç sağlayabilirsiniz.

11 kademeli ekip nedir?

Direkt olarak sizin kayıt ettiğiniz kullanıcılar sizin 1. Kademenizdir. 1. Kademenizdeki kullanıcıların kayıt ettiği kullanıcılar sizin 2. Kademenizdir. 2. Kademenizde bulunan kullanıcıların kayıt ettiği kullanıcılar sizin 3. Kademenizdir. Bu şekilde 11 kademe derinliğe kadar ekip oluşturabilirsiniz.

 1. Kadememe Kullanıcı Eklemek İçin Ne Yapmalıyım?

Bunun için üç yöntem bulunmaktadır.

 • İlk olarak uygulamanın diğer bölümünde yer alan “Davet Et” bölümünden istediğiniz kişiye davet gönderebilirsiniz. Gönderdiğiniz davet üzerinden kayıt olan kişiler ekibinize kayıt olmaktadır.

 

 • Diğer bir yöntem ise link iledir. www.lofi.mobi/kullanıcıadınız bu sizin kullanıcı kayıt etmek için kullanacağınız linktir. /kullanıcıadınız bölümüne uygulamadaki kullanıcı adınızı yazınız. Bu linki gönderdiğiniz kişiler, link üzerinden kayıt olduğunda ekibinize kayıt olmaktadır.

 

 • 3. Yöntem ise, yeni kullanıcınız LOFİ mobil uygulamasını indirdikten sonra kayıt işlemi esnasında “QR kod okutmak istiyorum” bölümüne tıklamalı, QR kod okutmak için kamerası açılacaktır. Siz kendi mobil uygulamanızın “Diğer” bölümünde bulunan QR kimlik bölümüne tıklayınız, o QR kodu yeni kullanıcınızın telefonunda açılan kamera ile okutun.
  Kayıt işlemi tamamlandığında yeni kullanıcı sizin ekibinize kayıt olmuş olacaktır.

 1. Kadememe Kullanıcı Kayıt Ettiğimde Ne Kazanırım?

Birinci kademenizde bulunan kişiler reklam platformunu kullanıp puan elde ettiklerinde, kullanıcılarınızın elde ettiği puanın %15’i kadar siz de puan kazanırsınız. Örneğin; 1. kademedeki bir kullanıcınız 50 puan kazandığında, siz 7.5 puan kazanırsınız. Ayrıca ekip kazanç puanı da elde edebilirsiniz.

Her bir kademeden yüzde kaç puan elde edebilirim?

 • 1.Kademenizde elde edilen puanların %15’i kadar
 • 2.Kademenizde elde edilen puanların %15’i kadar
 • 3.Kademenizde elde edilen %10’u kadar
 • 4.Kademenizde elde edilen %10’u kadar
 • 5.Kademenizde elde edilen %9’u kadar
 • 6.Kademenizde elde edilen %8’i kadar
 • 7.Kademenizde elde edilen %8’i kadar
 • 8.Kademenizde elde edilen %7’si kadar
 • 9.Kademenizde elde edilen %6’sı kadar
 • 10.Kademenizde elde edilen %6’sı kadar
 • 11.Kademenizde elde edilen %6’sı kadar

Kazanç elde edebilirsiniz.Ekip kazanç puanları haftalık olarak yansıtılmaktadır.

Puanlar nasıl TL’ye Dönüştürürüm?

Şirket elde ettiği reklam gelirlerinin %75’ini toplam puana böler ve o dönemin puan karşılığını TL olarak belirler. Bu işlem aylık olarak yapılmaktadır. Bir ay içerisinde kazanılan puanlar bir sonraki ayın 1’inde dönüştürülür.
Kullanıcıların puanları, puan karşılığı TL ile çarpılıp hesaplarına yansıtılır.

 Kazancımı Banka Hesabıma Nasıl Çekerim?

Sol menüde kazancım bölümüne tıklayınız.
Çekilebilir tutar olarak görünen meblağı banka hesabınıza çekebilirsiniz.
Çekilebilir tutar butonunun altındaki ödeme talep et butonuna tıklayıp talep gönderebilirsiniz.

LOFİ Para (LP) Nedir?

Yapılan indirim alışverişlerinde ve fırsat satın alımlarında, LOFİ Para kazanılır.

Kendime Birden Fazla Kullanıcı Hesabı Oluşturabilir Miyim?

Hayır. Bir TC kimlik numarası, telefon numarası ve E-mail adresi sadece tek bir kullanıcı hesabında kullanılabilir.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Para Kazanmak İsteyenler İçin 5 SitePostBee İle Gönderi Paylaşarak Para Kazan!(PostBee Nedir?)

Yazar Hakkında

Araba Teknik araç ve otomobil inceleme ile yola çıkan bir güncel blog olmayı hedeflemiş ve daha sonradan gündeme dair pek çok içeriği, haberi bünyesinde barındıran, Google News kayıtlı bir web sitesine dönüşmüştür. Bu yolculuğumuzda bize katıldığınız için teşekkürler. Sloganımız; "İçerisi şampiyonlar ligi..."

Yorum Yap

Yorumlar (2)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir