1. Ana Sayfa
  2. İnternetten Para Kazanma
  3. 2022’de İnternetten Para Kazanmak İsteyenler İçin 5 Site
Trendlerdeki Yazı

2022’de İnternetten Para Kazanmak İsteyenler İçin 5 Site

featured

2022 yılında internet üzerinden para kazanmak isteyen kişiler için birçok site çeşitli etkinlikler sayesinde para kazandırıyor.Bu yazımızda sizlere yerli ve yabancı web sitelerinde, çeşitli etkinliklere katılarak, anket doldurarak para kazanma imkanı sunan 5 para kazanma sitesinden bahsedeceğim.Para kazanmak istiyorum, paraya ihtiyacım var diyorsanız bu siteler tam size göre!

En çok tercih edilen ve para kazandıran 5 internet sitesi;

Haber İçeriği

MOBROG

Anket doldurma sitesi olarak hizmet veren Mobrog, birçok kişi tarafından tercih edilen sitelerin başında geliyor.Genel anlamda güvenilir siteler arasında yer alan mobrog, doldurulan her anket için para ödüyor. Anket ücretleri konusuna göre farklılık gösterse de, ortalama bir anketin kazancı 1 ile 10 TL arası değişiyor.

Üye olan kişilerin bilgilerine göre, uygun anket gönderimleri sağlıyor.İnternet üzerinden doldurulan anketler, genellikle eğlence, popüler kültür, kullanılan cihaz markası gibi konulardan oluşuyor. Sistem, anketlerde verilen tutarlı ve düzenli cevaplara göre, üyelere daha yüksek kazançlı anket doldurma olanağı sağlıyor.

Resmi İnternet Sitesi : www.mobrog.com

FİKİR PAZARI

Bir diğer anket doldurma sitesi olarak faaliyet gösteren Fikir Pazarı, yerli bir anket doldurma platformudur.Sitede doldurulan anket ödemeleri hediye çeki olarak verilmektedir.E-mail yoluyla gönderilen anketlere katılan kullanıcılar için, Bim, A101 gibi marketlerden veya çeşitli mağazalarda geçerli olan alışveriş çekleri vererek ödeme sağlanıyor.

Resmi İnternet Sitesi : www.fikirpazari.web.tr

NAPOLYON

Yerli internet girişimlerinden biri olan Napolyon ,araştırma ve anket platformu olarak faaliyet göstermektedir. Kişilerin kayıt esnasında verdiği bilgileri, yaş ortalamaları, eğitim düzeyleri, yaşadığı şehir ve cinsiyetlerine göre anketler gönderiyor.Napolyon da bir diğer anket doldurma platformu olan fikir pazarı gibi web sitesinde anket başına para vermek yerine hediye çekleri veriyor.Anket doldurarak kazandığınız hediye çeklerini birçok marketlerde ve mağazalarda kullanabiliyorsunuz.

Resmi İnternet Sitesi : www.napolyon.com

MARKETAGENT

Almanya merkezli bir araştırma şirketi olan MarketAgent, Amerika, Rusya, Hollanda, Türkiye gibi çeşitli ülkelerde faaliyet gösteren bir anket şirketidir. MarketAgent’e kayıt olarak size uygun görülen anketleri doldurduğunuz takdir de 1-2.5 €arası para kazanırsınız.Türkçe dil seçeneği de sunan sistemde bu zamana kadar binlerce lira kazanan birçok kişi mevcut.Anket doldurarak kazandığınız paraları istersen payoneer gibi aracı sistemlerle çekebilir, ister hediye çekleri olarak kullanabilirsiniz.

Resmi İnternet Sitesi : www.marketagent.com

JOİNHİVİNG

Türkçe dil desteği de sunan joinhiving, anket doldurarak para kazandıran internet siteleri arasında oldukça popüler. Doldurulan anket başına ücret ödeyen site de; 5- 20 TL arasında anketler sunuluyor.Anketlerde vermiş olduğunuz doğru ve tutarlı cevaplara göre size verilen anketlerin ücreti artış gösteriyor. Affiliate (İş Ortaklığı )sistemi de sunan joinhiving, davet ettiğiniz kişiler tarafından da kazanç sağlamanızı sağlıyor. Belirlenen ücret de para kazanımları gerçekleştiğinde, dijital sistem seçenekleri ile ödeme alınabiliyor.

Resmi İnternet Sitesi : www.joinhiving.com

Para kazandıran site ve uygulamalar arasında sadece anket işleri değil, fotoğraf paylaşarak, yürüyerek para kazanma uygulamaları da oldukça popülerdir. Mobil uygulamalar aracılığı ile yapılan görevler sayesinde, bitcoin gibi kripto paralar kazanabilir, kripto para borsalarından hesabınıza aktarabilirsiniz.Ayrıca blockchain gibi birçok sitelerin etkinliklerine katılarak da sanal para kazanabilirsiniz.

İnternetten para kazanmak için en dikkat edilmesi gereken nokta, üye olunacak sitelerin güvenilir bir platform olmasıdır.İnternet üzerinden para kazanılan sitelerde genelde ödemeler sanal paralar sayesinde yapılmaktadır.Toplum tarafından onaylanmış güvenilir internet sitelerini seçerek kayıt olabilir, site etkinliklerine katılarak internet üzerinden para kazanabilirsiniz.

 

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Araba Teknik araç ve otomobil inceleme ile yola çıkan bir güncel blog olmayı hedeflemiş ve daha sonradan gündeme dair pek çok içeriği, haberi bünyesinde barındıran, Google News kayıtlı bir web sitesine dönüşmüştür. Bu yolculuğumuzda bize katıldığınız için teşekkürler. Sloganımız; "İçerisi şampiyonlar ligi..."

Yorum Yap

Yorumlar (4)

  1. Oturduğun yerden para kazanmak buna denir.hepsine üye oluyorum damlaya damlaya göl olur teşekkürler bu sitelerin çoğunu bir yerde toplayıp bilgi verdiğiniz için.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir