1. Ana Sayfa
  2. Bankalar

Vakıflar Bankası Bahar Kredisi Kampanyası

Vakıflar Bankası Bahar Kredisi Kampanyası
0

Onaylanan banka kredisi almak en kolay süreç değildir. Ülkedeki son ekonomik sıkıntıların ışığında, borç veren bankalar bir kredi başvurusunda bulunan müşterileri için çok daha fazla araştırma yapmaktadır. Kredi verenler üzerinde odaklanacak birkaç kilit alan olmasına rağmen, onay almayı bekliyorsanız gözden geçirilmek üzere mükemmel bir müşteri potansiyeline sahip olmalısınız. Eksiksiz bir şekilde istenen belgeleri de vermeli ve yaza hazırlıklı bir şekilde girmeye hazırlanmalısınız. Vakıflar Bankası Bahar Kredisi Kampanyası da bu konuda ince ayrıntılara bakarak kredi veren bankalardan biridir.

Vakıflar Bankası Bahar Kredisi Kampanyası Detayları

Herkesin yanında olmak istediğini belirten bu banka sayesinde 48 aya varan vade imkanları ile düşük faiz oranlarını kullanabilmektesiniz. Esnek ödeme fırsatları ile müşterilerin ihtiyaçlarına da olumlu şekilde yaklaşmaktalar. Hem özel sektör çalışanları hem de emekliler için kredi imkanları bulunur. Buradan da anlaşılacağı üzere herkese hitap eden kredi seçenekleri vardır diyebiliriz. Üstelik sadece cep telefonu ile bile kredi başvurusu mümkündür. SMS üzerinden kredi başvurusu için, KREDİ yazıp boşluk bırakıp kimlik numarasını yazmak ve bir boşluk daha bıraktıktan sonra da istediğiniz kredi miktarını yazmak yeterlidir. Bu mesajı 5724’e göndermelisiniz. Örnek sms metni şu şekildedir: KREDI 11111111111 2000

Krediler şu imkanlar çerçevesinde alınabilmektedir:

  • Değişken olarak taksitler uygulanarak geri ödeme fırsatı kollayabilirsiniz.
  • Son taksit balon ödemeli seçeneğinden yararlanabilirsiniz.
  • 3 ayda 1 kez eşit ödeme imkanını kullanabilirsiniz.
  • 3 ay ödeme olmadan dönemli olarak aylık eşit taksit seçeneği düşünülebilir.
  • Azalan taksitli ya da artan taksitli olarak farklı bir ödeme metodunu keşfedebilirsiniz.
  • En son yöntem olarak da klasik olarak alışık olduğumuz aylık eşit taksit ödeme imkanını seçebilirsiniz.

48 aylık ödeme vade imkanı ve yanında 1,35 oranında faizler ile krediler alınabilmektedir. Özel olarak bu bahar dönemine ait bir kredi olduğunu da söyleyebiliriz. 3 ay ile 48 ay arasında vade bulunur. 3 aydan az ve 48 aydan fazla vade talep edilemez. Kredi tutarı minimum 2 bin lira, maksimum 90 bin lira olarak belirlenebilmektedir. Herkesin ihtiyacına hitap edebilen kredi olarak da tanımlanabilir.

Yazar Hakkında

Araba Teknik araç ve otomobil inceleme ile yola çıkan bir güncel blog olmayı hedeflemiş ve daha sonradan gündeme dair pek çok içeriği, haberi bünyesinde barındıran, Google News kayıtlı bir web sitesine dönüşmüştür. Bu yolculuğumuzda bize katıldığınız için teşekkürler. Sloganımız; "İçerisi şampiyonlar ligi..."

Yorum Yap