1. Ana Sayfa
 2. İnternetten Para Kazanma
Trendlerdeki Yazı

Bedava Bitcoin Cash Kazandıran Uygulama!-Detaylı Anlatım

Bedava Bitcoin Cash Kazandıran Uygulama!-Detaylı Anlatım
0

Bu konumuzda bedava bitcoin cash kazanmamızı sağlayan,Free Bitcoin Cash uygulamasını tanıtacağız.Piyasa da birçok bitcoin kazanma siteleri mevcut ancak bu sitelerin çoğu ya ödeme yapmıyor,ya da para kazanmak bir hayli zor.Sizlere bu yazımızda anlatacağımız free bitcoin cash uygulaması ise,kullanıcılar tarafından tam not almış,ödemeleri eksiksiz bir şekilde yapan bir mobil uygulamadır.Şimdi dilerseniz uygulama nedir,nasıl kullanılır, biriken koinler nasıl hesaba aktarılır? gibi soruları detaylı bir şekilde ele alalım.

Free Bitcoin Cash Uygulaması Nedir?

Uygulama da; her saat başı çark çevirerek,reklam izleyerek,arkadaş davet ederek gibi birçok bitcoin cash kazanma yöntemleri mevcut.Bu seçenekleri kullanıp çeşitli satoshi ler biriktirerek,her ayın ilk salı günü çekim emri oluşturabilirsiniz.Peki bu uygulama nasıl para kazanıyor da bizlere para dağıtıyor diyecek olursanız onunda cevabı basit.Siz belirli aralıklarla uygulamayı ziyaret ettiğiniz de,reklam izlediğiniz de uygulama para kazanır.Kazanmış olduğu bu paraların ise bir kısmını kullanıcıları arasında dağıtır.

Uygulama Nasıl Kullanılır?

Free bitcoin cash uygulaması şuan için sadece Android işletim sistemine sahip cihazlarda kullanılabiliyor. Uygulama oluşturucu firma çok yakın zamanda IOS işletim sistemi kullanan cihazlarda da kullanılacağını açıkladı.

 1. Ücretsiz bitcoin cash kazanmak için ilk olarak Buraya tıklayarak uygulamayı indiriyoruz.
 2. Ardından Create Account kısmından üyelik oluşturuyoruz.
 3. Üyelik işlemlerini tamamladıktan sonra bedava bitcoin cash kazanmamızı sağlayan 3 seçenek geliyor.

En üst tarafta BCH:0012345 yazan yer biriken satoshi’leri yani bitcoin’in en küçük birimini gösteriyor.Uygulamada kaç satoshi kazandığınızı bu kısımdan görebilirsiniz.

Hourly Claim Available

yazan kısma tıklayarak ,her saat başı 100.000 satoshi ye kadar ödül kazanabilirsiniz.Her saat 2 kere Spin Prizes hakkınız vardır.Eğer 2 çevrimde de gelen satoshi miktarı çok düşük ise,More spins‘e tıklayıp reklam izlediğiniz de 2 kere daha çevirme hakkı kazanırsınız.

Örneğin;Spin Prizes’e tıklayıp 1 kere çevirdiniz 40 satoshi geldi,2.yi çevirdiniz 150 satoshi geldi.Gelen satoshi miktarı az geldi ve more spins e tıklayarak reklam izlediniz ve 2 çevirme hakkı daha kazandınız.Kazandığınız çevirme haklarını da kullandıktan sonra kazanılan en çok satoshi miktarı ne ise onu alabilirsiniz.Yani ekstra çevirme hakkını kullandığınız da ,önceki kazanılan satoshi kaybolmuyor.

Bonus Claim Available

bedava bitcoin cash kazanmak için 1 saat beklemek istemiyorum diyen kişiler içindir.Bu kısımda da tıpkı diğerinde olduğu gibi satoshi miktarları bulunur.Çarkı çevirerek satoshi kazanabilirsiniz.

Bonus Claim Available seçeneğinin en güzel yanı ise,çarkı çevirdikten sonra 1 saat beklemek zorunda değilsiniz.Çarkı çevirdikten sonra kazandığınız satoshi miktarı hesabınıza aktarılır.Eğer daha fazla kazanmak isterseniz,Get Reward‘a tıklayarak reklam izleyip,1 çevirme hakkı daha kazanabilirsiniz.Bu seçenekte herhangi bir sınır bulunmuyor dilediğiniz kadar çark çevirebilirsiniz.

Account Settings

Bu kısım,arkadaşlarınızı davet edebileceğiniz referans linki,şifre ve mail bilgileri değiştirme ve biriken satoshi’lerinizi çekmek için cüzdan bilgilerinizi gireceğiniz kısımdır.

Uygulama da biriken satoshi miktarı 10.000 e ulaştığında, her ayın salı günü çekim emri verebilirsiniz.Ancak ödemelerin sadece Bitcoin Cash cüzdanına yapıldığını unutmamanız gerekir.Eğer ödeme adresi kısmına bitcoin cüzdanı ya da ethereum cüzdanı bilgilerinizi girerseniz ödemenin yapılmayacağını unutmamanız gerekir.Peki Bitcoin Cash cüzdanı nasıl oluşturulur? anlatalım.

Bitcoin Cash Cüzdanı Nasıl Oluşturulur?

Bitcoin cash cüzdanı oluşturabileceğiniz birçok yerli ve yabancı borsa var fakat ben sizlere bitcoin cashleri direkt olarak TL’ye çevirebilmeniz için yerli bitcoin borsası olan Koineks üzerinden bitcoin cash cüzdan oluşturma yı göstereceğim.

 • İlk olarak Buraya tıklayarak yerli bitcoin borsası olan Koineks e gidiyoruz.
 • Ardından üye ol kısmından üyelik oluşturuyoruz.

 • Daha sonra logonun yanında bulunan 2.seçenek “Yatırma/Çekme” tıklıyoruz.

Karşımıza şöyle bir pencere geliyor;

 • Bu kısımda kırmızı ok ile gösterdiğim Kripto Para kısmına tıklıyoruz.

Sonra;

Kırmızı ok ile göstermiş olduğum Bitcoin Cash’e tıklıyoruz.

Karşınıza gelen pencerede yeşil bir şekilde “Cüzdan Oluştur” butonu mevcut.Tıklıyoruz.

Cüzdan oluştur dedikten sonra;

 • Bitcoin Cash Yatır / Bitcoin Cash Çek  şeklinde 2 pencere geliyor.
 • Uygulama içerisindeki biriken bitcoin cashleri çekmek için Bitcoin Cash Yatır kısmında bulunan,
 • Cüzdan Adresi;qrek02…. yazan adresi kopyalayın.Bu adres sizin bitcoin cash cüzdanınız.Eğer başka birisi size gönderim yapmak isterse yine bu adresi verebilirsiniz.
 • Çek kısmı ise,siz bir başkasına coin göndermek istediğiniz de kullanmanız gereken kısımdır.

Uygulamayı nasıl kullanacağınızı,kazandığınız coinleri nasıl cüzdana aktaracağınızı detaylı bir şekilde anlatmaya çalıştım.Aklınıza takılan herhangi şey de yorum kısmını kullanarak soru sorabilirsiniz.Dilerseniz sitemizde bulunan internetten Para Kazanma kategorisini de ziyaret ederek,para kazanabileceğiniz diğer seçeneklere göz atabilirsiniz.Bizlere destek olmak isterseniz bu yazıyı sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilirsiniz :)

Yazar Hakkında

Araba Teknik araç ve otomobil inceleme ile yola çıkan bir güncel blog olmayı hedeflemiş ve daha sonradan gündeme dair pek çok içeriği, haberi bünyesinde barındıran, Google News kayıtlı bir web sitesine dönüşmüştür. Bu yolculuğumuzda bize katıldığınız için teşekkürler. Sloganımız; "İçerisi şampiyonlar ligi..."

Yorum Yap