1. Anasayfa
  2. Evde Ek İş
Trendlerdeki Yazı

Evde Galaxy Jar Yaparak Para Kazanma

Evde Galaxy Jar Yaparak Para Kazanma
4

Evde galaxy jar dekorasyon eşyası yaparak ev ekonomisine katkı da bulunabilmeniz mümkün. Günümüzde ek gelir sağlamanın birçok yolu mevcut.Son zamanlarda popüler hale gelen bu süs eşyasını ev hanımlarından öğrenciye herkes kolayca yapabilir. Bu konumuzda sizlere ev ortamında yapabileceğiniz eğlenceli bir iş olan galaxy jar yapımından bahsedeceğiz.Eğer paraya ihtiyacım var ek gelir elde edebileceğim bir iş arıyorum diyorsanız bu yazımızı başından sonuna kadar dikkatli bir şekilde okumanızı tavsiye ediyorum.

Evdepara.com olarak,evde ek iş,internetten para kazanma,iş fikirleri gibi konularda sizlere yardımcı olabilmek için birbirinden farklı iş fikirleri sunmaya çalışıyoruz.Sizler de sitedeki diğer konulara göz atabilir,kendinize uygun olan işi modelini seçebilirsiniz.Şimdi lafı daha fazla uzatmadan galaxy jar nasıl yapılır?Bu işten nasıl para kazanabilirim? gibi soruların yanıtına bakalım.

Galaxy Jar Nasıl Yapılır?

Farklı dekoratif ürünlerden hoşlananlar için galaxy jar yapımı oldukça eğlenceli olacaktır.Ev ortamında kendi  dekorasyon ürününüzü yapmak için gerekli malzemeler şu şekilde;

Gerekli malzemeler:

  • Kavanoz
  • Pamuk
  • Akrilik Boya
  • Sim
  • Su

İlk olarak kaç adet renk kullanmak istiyorsanız o kadar kabın içerisine,birkaç damla akrilik boyadan damlatıyoruz.

Daha sonra kaba damlattığımız akrilik boyaların üzerine çok az su ekleyip karıştırıyoruz.

Boyanın su ile tam karıştığından emin olduktan sonra içerisine arzu ettiğiniz renk de sim dökerek iyice karıştırıyoruz.

Boya ve simlerin iyice karıştığına emin olduktan sonra içerisine pamuklardan ufak ufak kopartıp ekliyoruz.(pamuğun tüm karışımı çektiğinden emin olun)

Ve son olarak akrilik boyalı pamukları kavanozun içerisine kat kat olacak şekilde yerleştiriyoruz.Galaxy jar hazır!

Yapım aşamasını daha iyi anlayabilmeniz için alt tarafa bir video bırakıyorum.Yapılış adımlarını izleyerek çok kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Evde Galaxy Jar Yaparak Nasıl Para Kazanırım?

Ev ortamında kolayca yapabileceğiniz galaxy jar dekorasyon ürünü sayesinde çok güzel paralar kazanabilir,ev bütçenize katkı sağlayabilirsiniz.Bu şık ve sıradan olmayan ürünleri çevrenizdekilere ya da internet üzerinden satarak iyi paralar kazanabilirsiniz.Bulunduğunuz şehirdeki semt pazarlarında tezgah açarak da kolay bir şekilde satabilirsiniz.Yapmış olduğunuz ürünleri ev dekorasyon ürünleri satan mağazalara tanıtabilir,sipariş üzerine çalışabilirsiniz.Buradaki kazanacağınız paranın miktarı size bağlıdır.Pazarlama yeteneğinize göre ayda 500 lira da kazanabilirsiniz 5000 lira da.

Bu konumuzda sizlere farklı bir dekorasyon ürünü olan Galaxy Jar yapımından bahsettik.Sizde evde kendi galaxy jar’larınızı yaparak kullanabilir ya da para kazanabilirsiniz.Daha farklı ne tür işler yaparak evde para kazanabileceğinizi merak ediyorsanız,sitemizde bulunan diğer konulara da mutlaka göz atmanızı öneririz.

İlginizi ÇekebilirPriz Saklama Kutusu Yaparak Para KazanmaEvde Ek İş Facebook Grubumuza Katılın

Araba Teknik araç ve otomobil inceleme ile yola çıkan bir güncel blog olmayı hedeflemiş ve daha sonradan gündeme dair pek çok içeriği, haberi bünyesinde barındıran, Google News kayıtlı bir web sitesine dönüşmüştür. Bu yolculuğumuzda bize katıldığınız için teşekkürler. Sloganımız; "İçerisi şampiyonlar ligi..."

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (4)

  1. ilginç bir süs eşyası denemekte fayda var hoş olmuş

  2. Gece ışıkta parlıyormu aceba ilginç bir uygulama harika şimdi boya temin Edip hemen yapicam

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir