1. Ana Sayfa
  2. Evde Ek İş
Trendlerdeki Yazı

Evde İnternetten Ek İş İmkanı

Evde İnternetten Ek İş İmkanı
0

Bu konumuz da ev rahatlığında yapabileceğiniz,internetten ek iş imkanı ndan bahsedeceğiz.İş veren firmanın ürünlerini eviniz den ya da iş yerinizden satış yaparak komisyon kazanmanızı sağlıyor.Firma özellikle instagram üzerinden bayan tesettür ürünleri satışı yapabilecek kişilere öncelik sağlıyor.

İş veren firmanın aramış olduğu özellikler;

  • İnstagram ve market place ve benzeri satış sitelerini kullanabilme
  • Bu sitelerin kullanımına hakim
  • Araştırmayı seven,aktif
  • İnternet,iletişim sıkıntısı olmayan

Çalışma arkadaşları arıyor.Firmanın aktif bir whatsapp grubu da mevcut.Bu grup üzerinden,ürünlerin fotoğraf ve açıklamaları,takılmış olduğunuz yer de soru-cevap ve almış olduğunuz siparişi iletmek için sipariş grubu gibi hizmetleri mevcut.

ÜRÜN GRUBU

Firma sizin paylaşacağınız ürünleri açıklaması görseli ve kazanacağınız komisyon tutarı ile paylaşıyor.Sizde firmadan almış olduğunuz görselleri instagram ya da farklı satış yaptığınız sitelere yükleyip açıklamayı kopyala yapıştır yapıyorsunuz! Yapmanız gereken işlem bu kadar basit!

SORU CEVAP GRUBU

Müşterinin size sormuş olduğu ve sizin bilginizin olmadığı soruları, stok bilgisi gibi soruları whatsapp grubu üzerinden soruyorsunuz. Cevabı müşterinize iletiyorsunuz.

SİPARİŞ GRUBU

Almış olduğunuz siparişi,size belirteceğimiz şekilde düzenleyerek kendinize ait olacak sipariş grubuna bildiriyorsunuz. Artık Kazanmaya başladınız! Yapmış olduğunuz satış komisyonları toplanır ve her ayın 7-8 inde firmaya atacağınız liste ile firmanın tutmuş olduğu listeler karşılaştırılır. Ödemeniz her ayın 12-15 i arası yapılır.

Sistemin işleyişi hakkında bilgi ve ya aklınıza takılan tüm soruların cevabını bulabilmek için alt tarafa iş veren firmanın bilgisini bırakıyorum.

İş veren firmanın iletişim bilgilerine BURADAN ulaşabilirsiniz.


Bu konumuz da özellikle ev hanımlarına,ekonominin kötü olduğu bu günler de ev bütçelerine katkı sağlayabilmeleri adına internet üzerinden yapabilecekleri bir iş ilanını tanıttık.Dilerseniz,sitemiz de bulunan;internetten para kazanma,evde ek iş,sermayesiz iş fikirleri gibi kategorilere göz atarak,gelir sağlayabileceğiniz farklı iş modellerini de öğrenebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:Evde Plastik Tabak Paketleme İşiEvde Mandal Paketleme İşi

Yazar Hakkında

Araba Teknik araç ve otomobil inceleme ile yola çıkan bir güncel blog olmayı hedeflemiş ve daha sonradan gündeme dair pek çok içeriği, haberi bünyesinde barındıran, Google News kayıtlı bir web sitesine dönüşmüştür. Bu yolculuğumuzda bize katıldığınız için teşekkürler. Sloganımız; "İçerisi şampiyonlar ligi..."

Yorum Yap