1. Ana Sayfa
  2. Evde Ek İş

Evde Yapılabilecek Para Kazandıran İşler 11+ İş Fikirleri

Evde Yapılabilecek Para Kazandıran İşler 11+ İş Fikirleri
0

Evde Yapılabilecek Para Kazandıran İşler 11+ İş Fikirleri

Evde uzun süre geçiren kişiler bu avantajı evde ek iş yaparak paraya çevirebilirler. Bunun için daha önce size evde paketleme işi gibi çeşitli fikirler vermişti fakat bugün evde para kazandıracak 30+ iş fikri vererek yeni iş fikirleri ile para kazanmanızı sağlayacağız. Bunun için sadece emek verip zamanınızı ayırmanız gerekiyor. Bu iş fikirleri arasında bilgisayardan online olarak para kazandıracak iş fikirleri, evde el işi yaparak para kazandıracak iş fikirleri gibi çeşitli yeni iş fikirleri yer alıyor.

Bizim ülkemizde halk arasında pek yaygın olmasa da sosyal medya ve çeşitli online platformlar çok büyük gelir kaynağı olabiliyor. Hali hazırda Instagram, Youtube, Facebook gibi platformlar zaten birçok insanın ana geliri olmuş durumda fakat sizde bu pazardan payınızı alıp evde ek iş yaparak ek gelir oluşturabilirsiniz. Bunun için ihtiyacınız olan şeyler bilgisayar ve internet. Online iş fikirleri sayesinde ayda binlerce lira kazanabilirsiniz işte o iş fikirleri.

En İyi Online İş Fikirleri 2023

Online iş fikirleri arasında yüzlerce yöntem bulunuyor fakat ben sizlere en kısa zaman maksimum düzeyde gelir sağlayacak online iş fikirleri vereceğim bunların arasında makale yazarlığı, sosyal medya fotoğrafçılığı, blog yazarlığı, e-ticaret, online butik işletmeleri tarzında bir sürü fikir yer alıyor.

1. Makale Yazarlığı

İnternet ortamında bilinen ve en yaygın online para kazanma yöntemi olarak bilinen tür makale yazarlığıdır. Büyük web siteleri her gün düzenli olarak onlarca içerik giriyor fakat bu içerikler tek bir kişinin kaleminden çıkmıyor ve site sahipleri bu makaleleri hazırlayan kişilerden ücretiyle alıyor. Eğer sizde makale yazarak para kazanmak istiyorsanız benim bu konu hakkında detaylıca bilgi verdiğim yazımı okuyabilirsiniz.

[irp posts=”333″ name=”Yazı Yazarak Para Kazanmak Mümkün Mü?”]

2.Blog Açmak

Her ne kadar YouTube ile modası geçmiş ve unutulmuş olsada blog açarak para kazanmak hala en güncel online para kazanma yöntemlerinden biridir. Fakat şöyle bir durum varki siz bu işi sadece blog açmak ve para kazanmak olarak düşünmemelisiniz. Blogunuzdan para kazanmak için ziyaretçi çekmelisiniz ve bu ziyaretçiyi en iyi şekilde Instagram, Facebook, Pinterest gibi sosyal medyalardan çekebilirsiniz. Bu yüzden Kıyafet, Takı-tasarım, Moda, Güzellik ile ilgili bir blog açtığınızı varsayarsak bu bloga ziyaretçi çekmek için sosyal medyayı kullanmalısınız, bu şekilde çok güzel paralar kazanabilirsiniz. Daha fazla detay için benim bu konu hakkında yazmış olduğum yazıyı inceleyebilirsiniz.

[irp posts=”433″ name=”Blog Açarak Para Kazanmak”]

3. Instagram ve Reklamları

Artık herkes Instagram kullanmakta ve buradan büyük paralar kazanmakta. Sizde para kazanan kişilerden biri olmak için sosyal medyanın gücünü kullanabilirsiniz, peki nasıl ? Sevdiğiniz alanda, marka olabilecek bir isimle Instagram hesabı açarak takipçi toplayabilirsiniz. 10K takipçiye ulaşan Instagram hesapları tek bir reklam paylaşımı için 150-200 lira arasında para kazanabilmektedir.

4. Sosyal Medyadan Ürün Pazarlamak

Bir önceki maddede söylediğim gibi güçlü bir sosyal medya hesabına sahip olursanız para kazanmanızın önü açılır. Reklam gelirlerine ek olarak çeşitli firmalarla anlaşarak sosyal medyadan yaptığınız satışlarda komisyon alabilir ve ek gelir sağlayabilirsiniz. Bu yöntemle çoğu ünlü aylık on binlerce lira para kazanıyor. Koton, Colins, LC Waikiki gibi giyim firmaları Instagram ürün satışı için size komisyon ödeyebilir.

5. Kripto Para Yatırımı

Bazen sürekli bir iş yaparak para kazanmanıza gerek yoktur. Akıllıca yapacağınız bir yatırım aylar içinde size binlerce lira dönüş sağlayabilir. Eğer 2023 yılının Ocak ayında 10.000 TL değerinde bitcoin alsaydınız şu an paranız 33.000 TL olmuştu yani yaklaşık 6 ayda hiçbir şey yapmadan 23.000 TL kazanmış olacaktınız. Eğer sizde yatırım yaparak internetten para kazanmak istiyorsanız şimdilik sizin için en doğru yol kripto paralar olabilir.

[irp posts=”2780″ name=”Bitcoin Cüzdanı Nasıl Açılır ?”]

6. Whatsapp ile Para Kazanmak

Evet yanlış duymadınız, sosyal medyadan sonra yeni bir para kazanma yöntemi daha hayatımıza girdi. WhatsApp ile nasıl para kazanılır ? WhatsApp üzerinde çeşitli yatırım, tasarım ve sohbet gibi çeşitli gruplar bulunuyor ve bu gruplarda bazı önemli bilgiler paylaşılıyor ve sizde bu gruplara üye olmak için grubun yöneticisine aylık bir ücret ödüyorsunuz. Eğer sizinde belirli bir alanda yetkinliğiniz varsa ve paylaşacak önemli bilgileriniz bulunuyorsa bir WhatsApp grubu açarak bu bilginizi paraya çevirebilirsiniz.

7. Anket Doldurarak Evden Para Kazanmak

Anket doldurarak para kazanmak çoğu sitede yanlış gösteriyor ve para kazandırmıyor fakat size söyleyeceğim uygulamayı indirerek çok büyük paralar olmasa da ek gelir sağlayabileceksiniz. Google Opinion Rewards uygulamasını indirerek anket doldurup para kazanabilirsiniz.

8. Uygulama İşleri Yaparak Para Kazanmak

Telefonunuzu bir uygulama indirerek para kazanmak mümkün. Bununla ilgili daha önce hazırlamış olduğumuz para kazandıran uygulamalar yazımızı okuyarak orada yer alan uygulamaların size verdiği görevleri yerine getirip ek gelir sağlayabilirsiniz ve bunun için bir bilgisayara ihtiyacınız yok her şeyi telefondan gerçekleştirebilirsiniz.

[irp posts=”814″ name=”Para Kazanabileceğiniz 12 Mobil Uygulama”]

9. Mail Okuyarak Ek Gelir Sağlamak

Belkide yazmış olduğum evde para kazanmak maddeleri arasında en ilginci budur fakat bazı kişiler size mail okumanız için para ödüyor ! Ve ben bunun ilgili daha önce dev bir rehber hazırladım ve mail okuyarak para kazanmak için size gerekli bilgileri vermiştim.

[irp posts=”630″ name=”Mail Okuyarak Para Kazanabileceğinizi Biliyor Muydunuz?”]

10. İnternette Arama Yaparak Para Kazan ! PreSearch

Evet başka ilginç bir internetten para kazanma yöntemi daha sizlerle. Google gibi bir arama motoru olan PreSearch kullanıcı sayısını arttırmak ve yükselen bir firma olmak için size yapmış olduğunuz her arama için ücret ödüyor. Daha fazla para kazanmak için bazı incelikleri yer alıyor bunu da yazmış olduğum yazımı okuyarak öğrenebilirsiniz.

[irp posts=”2003″ name=”İnternette Arama Yaparak Para Kazan!-Presearch”]

11. LOFI ile Para Kazanmak ve Fırsatlardan Yararlanmak

LOFI size hem çeşitli mağaza fırsatları sunmakta hem de uygulama içi yapacağınız çeşitli görevlerle para kazandırmaktadır. LOFI’nin ayrıca en güzel yanı getirdiğiniz her üye için size ekstra para kazandırması ve getirdiğiniz üyenin kazandığı paradan size bonus vermektedir. Bu uygulama ile iyi paralar kazanmanız mümkündür. Daha fazla detaylı bilgi almak için altta yer alan linke tıklayın ve detaylı LOFI para kazanma rehberine ulaşın.

[irp posts=”2125″ name=”Para Kazandıran Mobil Uygulama LOFİ (Lofi Nedir?)”]

 

Evet bugün sizlere 11+ evde para kazanabileceğiniz iş fikirleri verdim ve bunlara sürekli ekleme yapmaya devam edeceğim bunun yanı sıra sitemizde yer alan internetten para kazanma ve evde ek iş kategorilerinde yer alan yazıları inceleyerek farklı fikirler edinebilirsiniz.

Yazar Hakkında

Araba Teknik araç ve otomobil inceleme ile yola çıkan bir güncel blog olmayı hedeflemiş ve daha sonradan gündeme dair pek çok içeriği, haberi bünyesinde barındıran, Google News kayıtlı bir web sitesine dönüşmüştür. Bu yolculuğumuzda bize katıldığınız için teşekkürler. Sloganımız; "İçerisi şampiyonlar ligi..."

Yorum Yap