1. Ana Sayfa
  2. Evde Ek İş

Google Play ile Para Kazanma Yöntemi

Google Play ile Para Kazanma Yöntemi
1

Google Play, Google şirketinin Android işletim sistemini kullanan elektronik cihazların uygulama indirme işlemlerini gerçekleştirebilmesi için geliştirdiği bir satış ve dağıtım platformudur. Android işletim sistemi kullanıcıları Google Play sayesinde birçok farklı kategorideki uygulamalara ve dosyalara, yayıncının belirlediği ölçülerde ücretli veya ücretsiz olarak ulaşabilmektedir. Google Play ile para kazanma yöntemi sayesinde bu uygulamadan yararlanabilir ve gelir elde edebilirsiniz.

Google Play ile Para Kazanma Yöntemi

Google Play ile para kazanma yöntemi incelediğinde birçok farklı yöntem ile gelir elde edebilirsiniz. Dolaylı ve doğrudan olmak üzere iki şekilde gelir sağlamak mümkün. Milyonlarca kullanıcısı bulunan ve her Android cihazın vazgeçilmez bir parçası olan Google Play, büyük bir kitleye hitap etmektedir. İçerik kütüphanesinde oyun, yazılım, uygulama, platform, haber, müzik gibi birçok kategori bulunmakla birlikte siz de bu kitlenin bir parçası olabilir ve aktif bir şekilde gelir sağlayabilirsiniz.

Uygulama Geliştirerek Para Kazanmak

Google Play ile para kazanma yöntemi içerisinde doğrudan gelir elde etmenizi sağlayacak bir hamle yapmak istiyor iseniz uygulama geliştirmeyi deneyebilirsiniz. Uygulama geliştirerek para kazanmak, Google Play bünyesinde yer almaktır ve satış ortaklığına girmektedir. Geliştirdiğiniz uygulamaları 25 dolar karşılığında Google Play kütüphanesine yükleyebilir ve kullanıma açabilirsiniz.

  • Uygulamanızı ücretli bir şekilde satışa sunarak her üyelik başına ücret alabilirsiniz.
  • Uygulamayı ücretsiz yaparak daha çok indirilmesini sağlayabilir ve daha sonra uygulama içinde Premium özellikler için satışlar yapabilirsiniz.
  • Uygulama içerisine reklamlar alarak reklam geliri elde edebilirsiniz.

Uygulama geliştirebilmek için yazılım teknolojilerinden yararlanabilirsiniz ancak yazılım dili bilmeyenler için de birçok uygulama geliştiricisi mevcut. Bu sitelere örnek olarak ShoutEm, MobiRoller, Mobile Roadie, AppsGeyser, AppyPie, Good Barber gibi yazılım firmaları örnek verilebilir. Bu platformlarda fikirlerinizi pratik bir şekilde uygulamaya dönüştürebilirsiniz.

Google Play Reklam İzleyerek Para Kazanmak

Reklam izleyerek para kazanmak, çok sık tercih edilen ve merak edilen bir konudur. Bu işleme imkan veren birçok Google Play uygulaması ve internet sitesi bulunmaktadır. Uygulama çalışma prensibi olarak reklamları izletme amacını gütmektedir. Reklam izlenmeleri sonucu kazanılan para uygulama sahibi ve sizin tarafınızca pay edilmektedir. Reklamları kesintisiz ve sonuna kadar izleyerek her reklam başına ücret alabilirsiniz. Gün içindeki izleme miktarınıza göre gelir oranınız değişkenlik gösterebilir. Bu tür uygulamalara üye olarak reklam izlemeye başlayabilirsiniz.

Google Play Görev Uygulamaları ile Para Kazanmak

Görev yap kazan siteleri ve uygulamaları birçok kişinin gelir beklediği kaynaklardır. Anket, reklam, indirme gibi birçok görev verilir ve kullanıcıların bunları yapması sonucunda hesaplarına bakiye yatırılır. Youtube abonelik, Youtube video izleme, İnstagram takip, beğeni ve izleme, Twitter beğeni ve retweet gibi görevlerde verilmektedir. Bu görevleri yerine getirerek bakiyenizi yükseltebilir ve limite ulaştığınız takdirde paranızı çekebilirsiniz. Görev yaparak kazanmak, Google Play ile para kazanma yöntemi kategorisinde tercih edilen bir işlemdir.

Yazar Hakkında

Araba Teknik araç ve otomobil inceleme ile yola çıkan bir güncel blog olmayı hedeflemiş ve daha sonradan gündeme dair pek çok içeriği, haberi bünyesinde barındıran, Google News kayıtlı bir web sitesine dönüşmüştür. Bu yolculuğumuzda bize katıldığınız için teşekkürler. Sloganımız; "İçerisi şampiyonlar ligi..."

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. Merhabalar. Internette merakım var ve bu işi yapabilirim. Geri dönüş yapmanızı bekliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir