1. Ana Sayfa
 2. İnternetten Para Kazanma
Trendlerdeki Yazı

Para Kazanabileceğiniz 12 Mobil Uygulama 2023 GÜNCEL

Para Kazanabileceğiniz 12 Mobil Uygulama 2023 GÜNCEL
6

Hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline gelen cep telefonlarına,bazı uygulamalar yükleyerek para kazanmamız mümkün.Günün büyük bir kısmını cep telefonuyla geçirdiğimizi düşünürsek,harcadığımız bu zamanı paraya dönüştürmek oldukça kârlı olacaktır.Bu konumuzda sizlere Para Kazanabileceğiniz 12 Mobil Uygulama dan bahsedeceğim.Fakat bu uygulamaların sizi zengin etmeyeceğini unutmamak gerekir.Ayda 100-250 TL arası bir ek kazanç dahi sağlasa hiç yoktan iyidir.Şimdi gelin sizlerle birlikte Android ve İos işletim sistemine sahip cep telefonlarınıza yükleyerek Para Kazanabileceğiniz 12 Mobil Uygulama ya göz atalım.

Cash For Apps

Android ve İos mağazalarında listelenen Cash For Apps , içerisinde bulunan reklamlardaki uygulamaları indirerek para kazanmanızı sağlıyor.Her indirdiğiniz uygulama başına size paran veren bu sistem,özellikle yeni uygulamaları denemek isteyenler için oldukça kârlı olacaktır.Kullanıcı yorumları kısmında bu uygulamayı kullanarak haftada 50 TL  para kazanan onlarca kişi mevcut.Kazandığınız paraları birçok yöntem ile çekebiliyorsunuz.Daha detaylı bilgi için Cash For Apps uygulamasını android ve ios cihazlarınıza indirerek uygulamayı inceleyebilirsiniz.

AppKarma

Dünya çapında para kazandıran uygulamalar arasında oldukça popüler olan AppKarma, size oyun indirip belirli bir seviyeye gelene kadar oynamanız gibi çeşitli görevler veriyor.İstenilen görevleri tamamlamanız halinde belirtilen ücret hesabınıza aktarılıyor.Ayrıca bu uygulamada referans sistemi de mevcut.Uygulamayı tavsiye edeceğiniz her kişi başına da belirli bir ücret kazanıyorsunuz.En düşük para çekme limiti ise 1$.Daha detaylı bilgi için android ve ios cihazlarınıza uygulamayı indirerek inceleyebilirsiniz.

EasyShift

Easyshift,sizden bazı ürünlerin fotoğraflarını çekmenizi ve durumunu kontrol etmenizi istiyor.Yapacağınız her görev başına 1$ dolar kazanıyorsunuz.Uygulamanın yorum kısmında ayda 2000 TL kazandığını söyleyen onlarca kişi bulunuyor.Bakiyeniz 20$ dolara ulaştığında çekim talebinde bulunabiliyorsunuz.Sizlerde bu uygulamayı android ve ios cihazlarınıza indirerek uygulama hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Whaff

Whaff,para kazandıran uygulamalar arasında en çok tercih edilen ve para kazandıran uygulamalardan biri.Bu uygulamada para kazanabileceğiniz onlarca farklı yöntem mevcut.En çok kazandıran görevi ise,piyasaya yeni çıkanları oyunları indirerek denemeniz oluyor.Uygulama görev başı ortalama 1$ ücret ödüyor.Biriken paralarınızı birçok farklı yöntem ile çekebiliyorsunuz.Android mağazasında Whaff Rewards,İos mağazasında Stick Whaff şeklinde aratarak uygulamaya ulaşabilirsiniz.

GigWalk

GigWalk,para kazandıran uygulamalar arasında belki de en ilginç olanı.Uygulama,sizden bir mekanı ziyaret ederek pasta yemeniz ve bunun fotoğrafını çekmeniz gibi ilginç görevler yapmanızı istiyor.Bu tarz farklı görevler yapmanın kazançlı olduğu kadar eğlenceli olacağını da düşünerek listeye ekledik.Android ve İos mağazalarından uygulamayı indirerek daha detaylı inceleyebilirsiniz.

Google Opinion Rewards

Bu uygulama,android işletim sistemininde yaratıcısı olan Google’a ait.Uygulama sizlere 4-5 soruluk anket görevleri vererek cevaplamanızı istiyor.Her tamamladığınız görev için ortalama 1$ kazanıyorsunuz.Biriken paralarınızı android mağazalarındaki ücretli uygulamaları satın alarak değerlendirebilirsiniz.Hem android hemde İos mağazalarından bu uygulamayı indirerek daha detaylı inceleyebilirsiniz.

GearsBest

Bu uygulama para kazandırmak yerine,çeşitli ürünleri ücretsiz almanızı sağlıyor.Uygulama üzerinden üyelik oluşturarak paylaşacağınız referans link’iniz ile üye olan her kişi için 1-6$ arası para kazanıyorsunuz.Kazandığınız bu paraları uygulamadaki ürünleri satın alarak kullanıyorsunuz.Gearbest sayesinde birçok farklı ürüne ücretsiz bir şekilde sahip olan onlarca kişi mevcut.Siz de android ve ios işletim sistemine sahip cihazlarınıza gearbest uygulamasını indirerek detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Bounty

Bounty,markalar ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi paylaşarak para kazanmanızı sağlayan popüler bir uygulama.Markaların mağazalarını ziyaret etmek,çalışanlara çeşitli sorular sormak gibi birçok görev mevcut.Ülkemizde kullanıcı sayısı oldukça fazla.Sizde Bounty hakkında daha detaylı bilgi için android ve ios mağazalarından uygulamayı indirerek inceleyebilirsiniz.

Foap

Foap,çektiğiniz kaliteli fotoğraflarınızı satmanızı sağlayan popüler bir fotoğraf uygulaması.Bu uygulamaya size ait fotoğrafları yükleyerek insanların beğenisine sunabiliyorsunuz.Fotoğrafınız ne kadar çok beğeni alırsa kazanacağınız miktar da o kadar artıyor.Foap üzerinden firma ve şirketlere de  fotoğraflarınızı satarak para kazanabilirsiniz.Ortalama kaliteli bir fotoğraf 5 -100 $ arası alıcı buluyor.Foap uygulamasını detaylı bir şekilde incelemek isterseniz android ve ios marketlerden indirebilirsiniz.

SlideJoy

Slidejoy,telefonunuzun ekran kilidini açtığınız zaman size para ödeyen ilginç bir uygulama. Uygulama, telefonunuzun ekranına çeşitli reklam bildirimleri gönderiyor.Üstelik para kazanabilmeniz için reklamlara tıklama zorunluluğunuz da yok.Gelen reklamları tinder mantığıyla ilgilendiklerini sağa ilgilenmediklerini sola atarak geçebiliyorsunuz.Telefonumuzun ekran kilidini gün içerisinde onlarca kez açtığımızı düşünürsek bu uygulama oldukça kârlı olabilir.Uygulamanın eksik yönü,maalesef sadece android mağazalarından indirilebiliyor.Eğer sizde android işletim sistemine ait bir cihaza sahipseniz uygulamayı play store’den indirerek detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

UserFeel

Userfeel,yeni web sitelerini test ederek para kazanmanızı sağlıyor.Ortalama 15-20 dakika süren bir görevden 10$ para kazanıyorsunuz.Bu uygulama gerçek kişi olduğunuzu anlayabilmek adına ilk başta size ufak testler yapıyor.Uygulama test aşamasında kamera ve mikronunuzun erişimi izin vermenizi istiyor.Test aşamasında sorulan sorulara tutarlı yanıtlar vererek görevleri almaya başlayabilirsiniz.Daha detaylı bilgi için android ve ios mağazalarından uygulamayı indirerek inceleyebilirsiniz.

SweatCoin

Bu uygulamayı detaylı bir şekilde Yürüyerek Para Kazanmak konumuzda anlatmıştık.Fakat özetlemek gerekirse uygulama,attığınız her adımı kontrol ederek her 1000 adım başına 1 sweatcoin kazanmanızı sağlıyor.Kazandığınız bu coinleri nike gibi birçok spor mağazalarında harcayarak değerlendirebiliyorsunuz.Daha detaylı bilgi için uygulamayı android ve ios marketlerden indirebilir, ya da yürüyerek para kazanmak konumuzu inceleyebilirsiniz.

Yazar Hakkında

Araba Teknik araç ve otomobil inceleme ile yola çıkan bir güncel blog olmayı hedeflemiş ve daha sonradan gündeme dair pek çok içeriği, haberi bünyesinde barındıran, Google News kayıtlı bir web sitesine dönüşmüştür. Bu yolculuğumuzda bize katıldığınız için teşekkürler. Sloganımız; "İçerisi şampiyonlar ligi..."

Yorum Yap

Yorumlar (6)

Popüler Yorumlar
 1. 5 sene önce

  1 ayımı veripte 100 tl kazanmak için hiç uğraşamam vala

 2. peki buradan kazandığımız paralar yasal mı?devlet vergi istemesin sonra

Yapılan Yorumlar
 1. 5 sene önce

  Quetrivia diye bir uygulama da var.gerçek para da kazanabileceğiniz güzel ve kaliteli bir bilgi yarışması uygulaması. Tamamen ücretsiz onada bir bakın derim

 2. peki buradan kazandığımız paralar yasal mı?devlet vergi istemesin sonra

 3. 5 sene önce

  1 ayımı veripte 100 tl kazanmak için hiç uğraşamam vala

 4. 5 sene önce

  sincap da var listeye girmemiş ama oda iyi gizli müşteri olayı flan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir