1. Ana Sayfa
  2. Haberler

Seyfullah Yılmaz Koronavirüs: 22 Yaşındaki Anadolu Efes Taraftarı Vefat Etti

Seyfullah Yılmaz Koronavirüs: 22 Yaşındaki Anadolu Efes Taraftarı Vefat Etti
0

Türkiye olarak tüm dünyada olduğu gibi koronavirüs salgını nedeniyle oldukça zor zamanlar geçiriyoruz. Koronavirüse yakalanan vatandaşlarımız ve el üstünde tutulması gereken sağlık çalışanlarımız var güçleriyle mücadele ediyorlar. Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanı Prof. Dr. Fahrettin Koca da günlük olarak koronavirüs ile ilgili bilgiler veriyor.

Bugün son olarak 22 yaşındaki Anadolu Efes taraftarı Seyfullah Yılmaz’ın koronavirüs nedeniyle vefat ettiğini öğrendik. Anadolu Efes kulübü Twitter üzerinden açıklama yaparak başsağlığı diledi. Anadolu Efes Twitter üzerinden yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı.

Taraftarlarımızdan Seyfullah Yılmaz’ın Covid-19 sebebiyle vefat ettiğini büyük bir üzüntüyle öğrendik… Covid-19 sebebiyle tedavi gören herkese acil şifa, başta Seyfullah olmak üzere hayatını kaybetmiş tüm vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yakınlarına ise başsağlığı dileriz.

 

Herhangi bir kronik hastalığı olup olmadığı paylaşılmayan Seyfullah Yılmaz ile ilgili bizlerde Araba Teknik ailesi olarak başsağlığı diliyoruz. Umarız bu koronavirüs(covid-19) belasını bir an önce def ederiz.

Yazar Hakkında

Araba Teknik araç ve otomobil inceleme ile yola çıkan bir güncel blog olmayı hedeflemiş ve daha sonradan gündeme dair pek çok içeriği, haberi bünyesinde barındıran, Google News kayıtlı bir web sitesine dönüşmüştür. Bu yolculuğumuzda bize katıldığınız için teşekkürler. Sloganımız; "İçerisi şampiyonlar ligi..."

Yorum Yap